"Antalyaspor ayıp etti"

Son dakika Beşiktaş haberi... Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, 1-1 berabere kaldıkları Antalyaspor'u eleştirdi. Peki Ahmet Nur Çebi Antalyaspor için ne dedi? İşte detaylar...
21 Eylül 2020 17:07- Son Güncelleme - 21 Eylül 2020 17:07
Google news abonelik

AJANSSPOR - HABER

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, Antalyaspor ile ilgili açıklama yaptı.

Vodafone Park'ta 1-1 sona eren mücadelenin bir gün öncesinde Antalyaspor'da birçok kişinin koronavirüs testi pozitif çıkmış, daha sonra yapılan testlerin arızalı olduğunun anlaşılması üzerine Akdeniz ekibi maça çıkmıştı.

  

Konuyla ilgili A Spor'a konuşan Çebi, "Antalyaspor koronavirüs (Kovid-19) testi olmauarak ayıp etti. Bizi riske attılar" dedi.

Beşiktaş test istemişti

Beşiktaş test istemişti

Beşiktaş maç günü yaptığı açıklamada, Fraport Tav Antalyaspor tarafından bir futbolcu ve bir personelde Covid-19 bulgusuna rastlandığı ifade edilmesi tarafımızı bir nebze rahatlatmış olsa da Futbol A Takımımızın sağlığını korumak, Camiamızın ve taraftarlarımızın endişelerini gidermek için son bir test yapılması tarafımızca zaruri görülmüştür. Türkiye Futbol Federasyonu’na da ilettiğimiz üzere, Fraport Tav Antalyaspor’un İstanbul’da bulunan kafilesine Covid-19 tanı testi yapılması talebimiz, anlam veremediğimiz bir şekilde uygun görülmemiş ve Futbol A Takımımız, talebimiz olan test yapılmadan Fraport Tav Antalyaspor ile karşılaşmak durumunda kalmıştır" denilmişti. (KORONAVİRÜS FUTBOLCUYA DEĞİL CİHAZA BULAŞMIŞ)

Hafta içinde Rio Ave ile karşılaşacaklarını belirten Beşiktaş, "Fraport Tav Antalyaspor maçının akabinde UEFA Avrupa Ligi 3. Ön Eleme Turu müsabakasında Portekiz temcilcisi Rio Ave ile karşılaşacak olan Futbol A Takımımızda, hafta içi yapılacak rutin Covid-19 tanı testinde bir tane bile pozitif bulguya rastlanılmaması en büyük temennimizdir" diyerek açıklamasına son vermişti.