AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Antalyaspor başkanından transfer açıklaması! Eto'o, Nasri, Maicon...

İlk Yayınlanma : 11 Oca 2018 - 16:22 / Son Güncelleme : 11 Oca 2018 - 16:22

Antalyaspor başkanından transfer açıklaması! Eto'o, Nasri, Maicon...

Antalyaspor'un yeni başkanı Cihan Bulut, son dönemde gündemi meşgül eden Maicon, Samuel Eto'o ve Samir Nasri'nin transferleri hakkında önemli açıklamalar yaptı. Radyospor'da yayınlanan Spor Kazanı programında Özgür Sancar'ın sorularını yanıtlayan Bulut şunları ifade etti.

'Antalyaspor'un daha iyi yerlerde olması için kolları sıvadık'

"2005 yılında Antalyaspor'da başkanlık yapmıştım. Hiçbir zaman Antalyaspor sevgimiz tartışılmadı. Elimizden geldiği kadar kulübü bir adım daha ileriye götürmek için uğraşacağız. Bu bir bayrak yarışı.  İnanılmaz bir tesisimiz var. Tekrar Büyükşehir Belediye Başkanımıza teşekkür etmek istiyoruz. Antalyaspor'un daha iyi yerlerde olması için kolları sıvadık. Turizm başkenti olan, tarım ile ilgili önemli ürünleri olan şehrimizin futbol ile de anılmasını istiyoruz. Hocamız bize bir rapor hazırlayacak. Çok kısa bir sürede bilgi aktarımı yapacağız."

'Hamza hocanın burada olması bizim için şans'

"Geçmiş dönem başkanlarımıza teşekkür ederim. Özellikle Öztürk ailesi çok uğraştı. Biraz şanssızlık oldu diyelim. Bizde inşallah o şansı kendimizde bulacağımız. Hamza hocanın burada olması bizim için bir şans."

'Trabzonspor'un Maicon ve Sakıb için transfer girişimi var'

"Hocamız, oyuncular ve yönetim kurulundaki tüm arkadaşlarımız birlik beraberlik ile devam edeceğiz. Hocamızdan bir rapor bekliyoruz. Bugün için net bir açıklama yapamam."

"Trabzonspor'dan Maicon ve Sakıb için bir girişim olduğunu biliyoruz. Bana gelen bilgi o yönde. Hocamız ile konuşmadan karar vermeyiz. Gelen rapora göre bizde gerekeni yapmaya çalışırız. Ne pahasına olursa olsun kadromuzda tutacağız diye bir şey yok hocamız kararı çok önemli."

'Samuel Eto'o'yu satmayı düşünmüyoruz'

"Dünya yıldızı bir oyuncu Eto'o ve onu satmayı düşünmüyoruz. Ben bu konulara profesyonelce bakıyorum. Antalyaspor için en iyisini oturup karar vereceğiz. İlk maçta Beşiktaş'ı iyi misafir edip puansız göndermek istiyoruz"

'Kulüplerde devamlılık esastır'

"Ali Şafak Öztürk başkanın daha önceki başkan ile kavgasına ben katılmıyorum daha doğrusu detaylı bilmediğim konuda yorum yapmam. Bir süreç devam ediyor. Mahkemeye intikal etti. Kulüplerde devamlılık esastır. İnşallah düşme hattında en kısa sürede kurtulmak istiyoruz. Elimizden geleni en kısa sürede yapacağız."