Antalyaspor'dan transfer ve Olcan Adın açıklaması!

4 Ocak 2019 15:51- Son Güncelleme - 4 Ocak 2019 19:14
Google news abonelik

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Antalyaspor’un Basın Sözcüsü Murat Süğlün, devre arası transfer çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Süğlün, “1-2 futbolcumuza teklif var. Eğer ayrılan olursa transfer yapacağız” dedi.

Radyospor’da yayınlanan Gün Ortası programında Emrah Karalinç’in sorularını yanıtlayan Süğlün’ün açıklamaları şu şekilde;

"Yabancı oyuncular Pazartesi günü kampa katılacak"

Çalışmalarımıza başladık. Yabancı oyuncularımızın bazıları Pazartesi günü kampa katılacak. Türkiye’den bazı takımlar da Antalya’da. Devre arasında 3 tane hazırlık maçı görünüyor. Takımımız da günde çift antrenmanla hazırlıklarını sürdürüyor.

"1-2 futbolcumuza transfer teklifi var"

Şu anda Antalyaspor’un bir transfer düşüncesi yok. Mevcut kadroyla devam edeceğiz. 1-2 oyuncuya transfer teklifi var. Giden olursa ancak transfer düşünülebilir. Transfer konusunda son durum bu. Şu anda Antalyaspor’dan ayrılacak bir futbolcu görünmüyor. Ayrılan olursa transfer yapacağız.

Olcan Adın ile yollar neden ayrıldı?

Olcan uzun süredir tanıdığım bir oyuncu. Bülent Hoca ile görüştü. Antalyaspor ile Olcan’ın devam etmeme kadarı ortak bir şekilde çıktı. Tek taraflı bir fesih olmadı. Halen sevdiğimiz bir kardeşimizdir. Bizde uyuşmadı. Takım birlikteliği açısından hoca devam etmek istemedi.

Antalyaspor ödeme sıkıntısı yaşıyor mu?

Bütün takımlarda olduğu gibi biz de ödeme sıkıntılı yaşadık. Daha tutumlu davranıyoruz. Ali Şafak Öztürk sayesinde bir takım gelirler var. Bu gelirlerle bir takım giderleri karşılayabiliyoruz.

Başkan Ali Şafak Öztürk’ün yurt dışında temasları var mı?

Antalyaspor taraftarları her zaman yanımızda. İnanılmaz destek veriyorlar. Onlar da takımlarından mutlular. İkinci yarı daha iyi bir Antalyaspor izlettirmek istiyoruz. Başkan Ali Şafak Öztürk’ün yurt dışında herhangi bir görüşmesi yok. Yurt dışından da bir transfer yapma planımız yok.