Antonio Banderas kimdir? Koronavirüs testi pozitif mi çıktı?

Antonio Banderas kimdir? Koronavirüs testi pozitif mi çıktı? Usta oyuncu Antonio Banderas, koronavirüse yakalandığı için 60. yaş gününü karantinada geçirmek zorunda olduğunu açıkladı. Maskeli Kahraman Zorro'nun yıldızı Antonio Banderas sosyal medya hesabından duyurdu. Peki kimdir, kaç yaşında, hangi filmlerde oynadı, hastanede mi yatıyor? İşte tüm detaylar...
10 Ağustos 2020 18:39- Son Güncelleme - 10 Ağustos 2020 18:44
Google news abonelik

İspanyol oyuncu Antonio Banderas sosyal medya hesabı üzerinden 60. yaş gününde koronavirüs testinin pozitif çıktığını duyurdu. Antonio Banderas kimdir? Koronavirüs testi pozitif mi çıktı? Usta oyuncu Antonio Banderas, koronavirüse yakalandığı için 60. yaş gününü karantinada geçirmek zorunda olduğunu açıkladı.

Maskeli Kahraman Zorro'nun yıldızı Antonio Banderas sosyal medya hesabından duyurdu. Peki kimdir, kaç yaşında, hangi filmlerde oynadı, hastanede mi yatıyor? İşte tüm detaylar...

İşte o yaptığı açıklama, "Bugün, 10 Ağustos, koronavirüsten kaynaklanan Kovid-19 hastalığının testinin pozitif çıkmasının ardından 60. doğum günümü karantinadan sonra kutlamak zorunda olduğumu kamuoyuna duyurmak istiyorum”

Antonio Banderas kimdir?

Antonio Banderas, 10 Ağustos 1960 yılında  Málaga’da doğdu. Çocukluk yıllarında iyi bir futbolcu olmayı planlıyordu ancak ciddi bir sakatlık geçirmesi üzerine bu sevdasından erken yaşta vazgeçmek zorunda kaldı. Oyunculuğa olan yatkınlığını, Milos Forman'ın beğeni toplayan filmi "Hair" ( 1979 ) ile keşfeden aktör, ailesinin bütün itirazlarına rağmen daha 10 yaşındayken sahneye çıkmaya başladı. Arkadaşlarıyla birlikte kurduğu tiyatro topluluğuyla birlikte İspanya’yı dolaşarak sokak gösterileri yaptı. 1981 yılında Madrid'e geçtikten kısa bir süre sonra kendini ispatlama fırsatı yakalayan Antonio Banderas, İspanya Ulusal Tiyatrosu'na girmeye hak kazandı.

Köln - Mainz 05 (2-2) - Maç Özeti - Bundesliga 2019/20