'Arda Turan adamdır!'

10 Mayıs 2017 22:37- Son Güncelleme - 10 Mayıs 2017 22:37
Google news abonelik
'Arda Turan adamdır!'

AJANSSPOR ÖZEL- Sivasspor'un deneyimli oyuncusu Ergin Keleş, Radyospor'da yayınlanan Anadolu Ateşi programında Salim Manav'a konuştu.

Gündeme dair özel açıklamalarda bulunan Ergin Keleş'in röportajından satırbaşları şu şekilde:

'Şampiyon olmak istiyoruz'

"Bandırmaspor'u tebrik ediyorum. İyi mücadele ettiler. Bandırmaspor hoca değişiminden sonra iyi bir hava yakaladı. Biz artık bu dakikadan sonra bir kazaya uğramak istemiyoruz. 3 puana ihtiyacımız var. Şampiyon olmak istiyoruz"

'Samet hoca çok tecrübeli bize güven veriyor'

"Şu hoca başarılı, bu hoca başarısız demek istemiyorum. Oyuncular için nasıl gittikleri takımda kan uyumu varsa, hocalar içinde kan uyumu var. Her teknik adam futbol içinde ayrı bir hayat yaşıyor.  Sezon başından itibaren gelen hocalarımızın hepsinin ayrı bir yeri var. Samet hoca çok tecrübeli bize güven veriyor. İnşallah şampiyonluğu Samet hocayla kutlarız"

'Malatyaspor maçını kalırsa biz kazırız'

"Tabii ki puan hesapları yapıyoruz, sabaha kadar uyuyamıyoruz. İş son haftaki Malatyaspor maçına kalırsa biz kazanırız"

'Hatalı varsa birinci hatalı benim'

'Kariyerimde daha farklı noktada olabilirdim. Burada hatalı varsa birinci hatalı benim. Futbolda doğru yerde, doğru zamanda, doğru kişiyle çalışmak çok önemli. Bulunduğunuz çevre, bulunduğunuz takımda size sağlanan tolerans gelişiminizi etkiliyor. Ülkemizde kaç tane yıldız oyuncu yetiştirebiliyoruz. Bir tane Arda Turan var. Bu Ergin'in, Ahmet'in sorunu değil genel sorun... TFF 1. Lig'de bile 5 yabancı oyuncu kuralı var'

'Arda Turan adam gibi adam'

"Arda Turan ile eski dostluğumuz devam ediyor. Arda çok önemli bir seviyede karakter olarak çok güzel bir insan adam gibi adam"

YASAL UYARI: BU HABER AJANSSPOR.COM TARAFINDAN YAZILMIŞTIR. KAYNAK GÖSTERİLMEDEN KULLANILMAZ.