AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Arda Turan Fatih Terim'e veda etti! Duygusal sözler...

Ajansspor Editör
Feride Kara
İlk Yayınlanma : 11 Oca 2022 - 00:50 / Son Güncelleme : 11 Oca 2022 - 00:58

Galatasaray ile Fatih Terim ayrılığının ardından sarı kırmızılı takımın kaptanlarından Arda Turan hocası için sosyal medya hesabından veda paylaşımı yaptı

Galatasaray bugün Fatih Terim ile yollarını ayırırken sarı-kırmızılı futbolculardan Arda Turan hocasına veda paylaşımı yaptı. Turan, sosyal medya hesabından Fatih Terim'e veda etti. İşte Arda Turan'ın Terim'e veda mesajı.

 Sizin evladınız olmaktan hep gurur duyacağım

"Canım Hocam, Ne yazacağımı bilemiyorum çünkü bize ayrılık yok. Biliyorum ki, Fatih Terim hayatınızda ise her zaman daha özelsinizdir, daha mutlusunuzdur.

Siz bana en zor zamanlarımda, beni hiç yargılamadan sarıldınız, bana uzanan el oldunuz, evladınızı kucaklar gibi sarıldınız, beni hatalarımla kabul ettiniz, hep ayağa kaldırdınız.

Hayatıma ilk dokunduğunuz 1999 yılından bu yana sizinle yaşadığım her an, her hatıra benim için unutulmaz. Siz bana iyi futbolculuk kadar insanlığı, babalığı, dostluğu, arkadaşlığı, liderliği de öğrettiniz.

Galatasaray’ın altyapısı, geleceği, sorunları, mutluluğuydu her günkü konuşmalarımız, hayallerimizdi neredeyse tüm sohbetlerimizin ana konusu. Her zaman dediğiniz gibi; önce Allah’a, sonra da Galatasaray’a borçluyuz her şeyimizi, hayatımızı, hayallerimizi...

Galatasaray, bizim hayatımızda hep kazanmaktan daha öte anlam ifade etti...

Hocam, Sizin gölgeniz bize yeter. Merak etmeyin; bizim görmediğimiz, bakmayı aklımızdan geçirmediğimiz Florya’daki çiçeklere, ağaçlara, duvarlara, banklara, altyapıdaki soyunma odalarına, çocuklarımızın mutfağına, uyuyacaklara yataklara Fatih Terim’in Galatasaraylılığı gibi sahip çıkacağız.

Bize hiç unutturmadığınız gibi, biz Galatasaraylıyız, kulübümüze, değerlerimize daima çalışacağız, öğütlerinizi asla aklımızdan çıkarmayacağız, hep hatırlayacağız.

Galatasaray’a adadığınız koca bir ömür için çok teşekkür ederim, hocam. Sizin evladınız olmaktan hep gurur duyacağım. Sizi çok seviyorum."