Arda Turan transferi için flaş sözler!

18 Ocak 2020 13:49- Son Güncelleme - 18 Ocak 2020 13:55
Google news abonelik

Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz, Galatasaray Lisesi’nde gündeme yönelik önemli açıklamalarda bulundu. Arda Turan’ın transferiyle ilgili konuşan Cengiz, hakemlerle ilgili de düşüncelerini dile getirdi.

Hakem yorumu!

Ben Zekeriya Alp'le hiç görüşmedim, bir kere rastlaştım. O olduğunu fark edince baş selamı verdim. Hakem, hakem diyerek de o müesseseyi bitiririz. Rize maçına gidemedim. Benim yüreğim burkuldu. Bu Rize’nin de aleyhine olabilirdi. Yüz milyonlarca para harcıyorsunuz, siz orada göz göre bir takımın hakkını gasp ediyorsunuz. Bunu yapmamanız gerekiyor. Gördüğünüzü çalın, dürüst olun, doğru olun.

Hakemlerle ilgili bir endişesi var mı?

Hakemlerle ilgili bir endişesi var mı?

Art niyetli olduklarına inanmıyorum, inanmak istemiyorum. Ben devamlı olarak basireti bağlanan hakemleri istemiyorum. Federasyonun da yanlış yapanı affetmemesini diliyorum.

'Arda Turan'ı A'sı bile gündeme gelmedi'

'Arda Turan'ı A'sı bile gündeme gelmedi'

Sevgili hocamız 31 Aralık'ta yılbaşı için aradı, konuştuk. Arda Turan konusu ne dedim? Bir şey olursa size getiririm dedi. 2 Ocak’ta 4 saatlik transfer toplantısı yaptık, A harfi bile gündeme gelmedi. Devamlı sosyal medya üzerinden bunu işlemek ne derece doğru bilemiyorum.

Free Kick Golleri | Bundesliga - 2019/20 - (01-25. Hafta)