"Arda Turan'ı kadromuzda görmek isteriz"

11 Temmuz 2020 17:41- Son Güncelleme - 11 Temmuz 2020 17:41
Google news abonelik

Almanya 2. Bundesliga takımlarından Hannover'in teknik direktörü olarak görev yapan Kenan Koçak, TRT Spor'a yaptığı açıklamada maddi koşullar oluşursa Arda Turan'ı kadrosunda görmek isteyeceğini söyledi.

Son olarak Medipol Başakşehir forması giyen ve ocak ayında sözleşmesini fesheden Arda Turan'ın transferine onay vereceğini ifade eden Koçak, "Eğer maddi olarak imkan varsa Arda Turan'ı kadromuzda görmek isteriz" dedi.

"Asıl konu eğitmene verdiğimiz değer"

Türkiye'de gelecek sezondan itibaren yabancı sayısının kademeli olarak azaltılacağının hatırlatılması üzerine yorum yapan 39 yaşındaki teknik direktör, "Asıl konu eğitmene verdiğimiz eğitim ve değer. Türkiye'de uygulanacak yeni yabancı kuralı, sorunlar için çözüm olmaz" ifadelerini kullandı.

Türkiye'de çalışmak istiyor mu?

Türkiye'de çalışmak istiyor mu?

'Türkiye'den teklif aldınız mı ya da ileride burada çalışmayı düşünür müsünüz' sorusuna yanıt veren Koçak, "Tabii ki gelen teklifler oluyor. Takımların ismini açıklamam etik olmaz. Ben bunu hiçbir zaman basının önünde kullanmadım. Hoca arkadaşlarıma da bu saygısızlığı yapmak istemiyorum.

Ben tabii ki kendi devletimi seven biriyim. Gönül ister ki futbol çatışı altında kendi insanıma yardımcı olayım" şeklinde konuştu.

Yasal uyarı: Bu haber Ajansspor.com tarafından yazılmıştır, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.

En başarısız 10 penaltı atışı! Part 6