Arda Turan'ın eşi Aslıhan Turan bebeğini kaybetti

Ali Bozkurt
27.08.2023 - 13:51 | Son Güncellenme: 27.08.2023 - 14:27

Ünlü futbolcu ve teknik direktör Arda Turan ile 2018 yılında dünyaevine giren Aslıhan Doğan Turan'ın üçüncü kez hamile olduğu gündeme gelmişti. Bebeklerini kaybettikleri açıklandı.

 Arda Turan'ın eşi Aslıhan Turan bebeğini kaybetti

AJANSSPOR HABER

Mutlu evlilikleriyle dikkat çeken ünlü çiftten Aslıhan Doğan Turan, geçtiğimiz günlerde üçüncü çocuğu düşündüklerini itiraf etmiş ve, "Kız çocuk istiyoruz" ifadelerini kullanmıştı. Arda Turan, kız çocuğu beklerken bebeğin hayatını kaybetiği açıklandı.

Rutin kontrolde ortaya çıktı

Aslıhan-Arda Turan çiftinin üçüncü kez anne baba olma hayali yarım kaldı. 2. Sayfa’nın özel haberine göre, 2 aylık hamile Aslıhan, gittiği rutin doktor kontrolünde bebeğini kaybettiğini öğrendi.

Arda Turan, kız çocuğu olsun istedi

İki erkek çocuğu olan Arda Turan ve Aslıhan Doğan'ın her fırsatta ne kadar kalabalık bir aile olmak istediklerini dile getiriyorlardı. Aslıhan Doğan, 'Kısmet olursa ikimizin de istediği bir şey... Arayı açmadan üçüncü çocuğu doğurmak isterim. İki oğlum var ve üçüncüsü kız olursa çok mutlu olurum. Kızım olursa adının Farah Aslıhan olmasını istiyorum.' sözleriyle açıklamıştı.

bu haber için yapılan yorumlar
Senin için hazırladığımız haberler