AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Arıza 29. bölüm izle TEK PARÇA FULL HD Show TV Youtube

İlk Yayınlanma : 04 Nis 2021 - 18:08 / Son Güncelleme : 04 Nis 2021 - 18:14

Arıza 29. bölüm izle. Birbirinden popüler oyuncuların yer aldığı Arıza dizisi final mi yapıyor? Final iddialarından ötürü dizinin sıkı takipçileri şimdiden Arıza canlı izle, Arıza yeni bölüm izle, Arıza 29. bölüm izle; hatta Arıza canlı izle gibi aramalara başladı. Her pazar günü Show TV ekranlarında yayınlanan dizinin yeni bölümünü izlerken nefeslerinizi tutacaksınız. İşte, diziye dair her şey.

Arıza 29. bölüm izle TEK PARÇA FULL HD Show TV Youtube

Arıza 29. bölüm izle. Tolga Sarıtaş, Ayça Ayşin Turan ve Ahmet Mümtaz Taylan gibi isimlerin yer aldığı Arıza dizisi, bugün 29. bölümü ile yayında olacak. Dizinin final yapacağı iddiası, son bölümün ne zaman olacağına dair merakı artırdı. Uzun metraj bir yapım olan Arıza dizisinin bir bölümü 255 dakika. Yani, bir bakıma 4 saatten fazla denilebilir. Dizinin yeni bölümünü kaçırmak istemeyen takipçileri internette Arıza yeni bölüm izle, Arıza Show TV izle, Arıza son bölüm izle, Arıza 29. bölüm izle gibi araştırmalara başladı. İşte, Arıza'nın yeni bölüm özeti...

Arıza 29.Bölümde neler olacak?

Ali Rıza(Tolga Sarıtaş) Balaban’dan(Rüzgar Aksoy) intikamını almış, sıra Burak’a(Olgun Toker) gelmiştir. Burak ise bir yandan sayılı günleri kalan İhtiyar’dan(Nursel Köse) kendisine kalacak güce kavuşmak için yanıp tutuşmakta, bir yandan da Ali Rıza ve Haşmet’in(Ahmet Mümtaz Taylan) işini bitirme planları yapmaktadır.

Halide’yi(Ayça Ayşin Turan) babası ve Ali Rıza arasında bir seçim yapmasını gerektirecek bir ikilemde bırakır. Ali Rıza ve Haşmet ise Burak’ın elde edeceği gücün önüne geçmenin yolunun; sokaktakileri yanlarına çekmek olduğuna karar verir ve aksiyon alırlar. Ali Rıza babasından kalan defterde bahsi geçen ve gölgelerden biri olan 7 numaranın peşine düşer ancak çok uzaklarda aramasına gerek yoktur çünkü 7 numara Ali Rıza’ya yabancı biri değildir…

Arıza 29. bölüm fragmanı

 

Bir önceki bölümde ne oldu?

Ali Rıza yaralı haldeki babasını evine getirir, yıllar sonra Mehmet Emin’i karşısında gören ev halkı ne yapacağını şaşırır. Haşmet, Murat’a maziyi sorarken, Murat hiç hesapta olmayan bir işe kalkışır. Rukiye ise cesaretini toplayarak, Ali Rıza’ya gerçeği açıklar. İhtiyar, Ali Rıza’nın kendisine söylediklerinden sonra sürpriz bir karar vererek Burak’ın gücüne güç katar. Balaban yeni planı sayesinde Haşmet ve Ali Rıza’nın sonunu hazırlamayı düşünürken, başına geleceklerden bihaberdir.

Arıza dizisi final mi yapıyor?

Yüz binlerce kişi tarafından takip edilen Arıza dizisi, ratinglerden ötürü final yapacak. Dizinin internetten takip edilip televizyondan takip edilmemesinin bu kararda etkili olduğu söyleniyor. Ahmet Mümtaz Taylan ve Tolga Sarıtaş gibi iki popüler ismi kadrosunda bulunduran dizinin erken finale gitmesiyle beraber dizinin hayranları bir hayli üzüldü. Hatta, ratingleri artırmak için TV'den izlenilmesini tavsiye eden hayranlar bile bulunuyor.
 

Arıza yeni bölüm fotoğrafları

 

Arıza dizisinin konusu nedir?

Taksici Ali Rıza (Tolga Sarıtaş) ile Doktor Halide'nin (Ayça Ayşin Turan) yolları bir taksi macerasıyla kesişir ve farklı dünyanın iki insanı tehlikeli bir aşka yelken açar. Haksızlıklar karşısında arkasında kimsecikler olmayan Ali Rıza, mafyatik kralların karşısına çıkmaya karar verir ve tüm zorluklara rağmen bu zor yolculukta yanında Halide ve sevdikleri de mevcuttur.

Arıza oyuncuları

Tolga Sarıtaş, Ali Rıza Altay
Ayça Ayşin Turan, Halide Gürkan
Ahmet Mümtaz Taylan, Haşmet Gürkan
Olgun Toker, Burak Ersoylu
Levent Can, Fuat Ersoylu
Murat Daltaban, Muzaffer Cura
Dilara Aksüyek, Füsun Keskin
Yeşim Salkım, Melek Tekinoğlu
Hazal Benli, Derya Tekinoğlu
Ali Rıza Kubilay, Mithat Tekinoğlu
Cavit Çetin Güner, Murat Ersoylu
Ali Seçkiner Alıcı, Hasan Kırbaş
Yağız Can Konyalı, Mert Altay
Yeşim Gül, Rukiye Altay
Cankat Aydos, Ferit
Şekip Taşpınar , Şehmuz Atmaca
Numan Çakır , Galip Atabey
Burak Demir Metin (İstihbaratçı. Muzaffer'in yardımcısı.)
Ergun Kuyucu - Sabri (Haşmet'in adamı)

Arıza dizisi hangi kanalda, saat kaçta, hangi gün yayınlanıyor?

Arıza dizisi her pazar günü saat 20:00'de Show TV ekranlarında yayınlanıyor. 

Arıza Ali Rıza (Tolga Sarıtaş) kimdir, kaç yaşında, nereli?

Tolga Sarıtaş 1991 yılında İstanbul'da doğmuştur. Aslen Sivaslı olan sanatçı, İstanbul'da doğup büyüdü. Halil Akkanat Lisesi'nden mezun oldu. Esenyurt Belediye Tiyatrosu'nda, Tiyatro Zeytindalı'nda sahne aldı. Oyunculuğun yanı sıra müzikle de yakından ilgilenen Sarıtaş, küçük yaşlarda bağlama çalmayı öğrendi. Gençlik yıllarında arkadaşlarıyla birlikte kurduğu müzik grubunda bateristlik ve gitaristlik yaptı.

Ayça Ayşin Turan (Halide Gürkan) kimdir?

Ayça Ayşin Turan, 25 Ekim 1992'de Sinop'da doğdu. İki taraftan da Karadenizli olan Turan'ın Babası Kastamonulu, annesi ise Sinopludur. Turan, babasının Tunuslu olduğuna dair iddiaları da verdiği bir röportajda "Biz ai­le­ce Ka­ra­de­niz­li­yiz. An­ne ta­ra­fım da Se­la­nik göç­me­ni­dir." diyerek reddetmiştir. Çocukluğundan beri oyunculuğa özel ilgisi bulunan Turan, kariyerine popüler Türk dizileriyle başladı.