AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Arıza 30. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte cevabı...

İlk Yayınlanma : 04 Nis 2021 - 18:19 / Son Güncelleme : 04 Nis 2021 - 18:22

Arıza 30. bölüm fragmanı izle. Arıza 30. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Dizinin final yapacağı haberlerinin yayınlanmasıyla beraber takipçileri diziyi trendlere taşımaya çalışıyor. Her bölümde daha fazla etkileyici olmaya başlayan Arıza dizisi, adeta izleyicileri ekrana kilitliyor. Yeni bölüm biter bitmez 30. bölümde olacakları merak eden izleyiciler, internette 30. bölüm fragmanını sorgulamaya başladı. Peki, Arıza 30. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Arıza 30. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte cevabı...

Arıza 30. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Arıza 30. bölüm fragmanı izle. Dizinin final bölümü ne zaman yayınlanacak? Tolga Sarıtaş, Ayça Ayşin Turan ve Ahmet Mümtaz Taylan gibi isimlerin yer aldığı Arıza dizinin, yeni bölüm fragmanı merak ediliyor. Uzun metraj bir yapım olan Arıza dizisinin bir bölümü 255. Yani, bir bakıma 4 saatten fazla denilebilir. Dizinin yeni bölüm fragmanını kaçırmak istemeyen takipçileri internette Arıza yeni bölüm fragmanı izle, Arıza fragmanı izle, Arıza 30. bölüm fragmanı izle gibi araştırmalara başladı. 

Arıza 30. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Show TV ekranlarında yayınlanan Arıza dizisinin 30. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Dizinin yeni bölüm fragmanları genellikle yayın tarihinden; yani yeni bölüm tarihinden 2 veya 3 gün önce paylaşılmaktadır.

Arıza yeni bölüm özeti

Ali Rıza(Tolga Sarıtaş) Balaban’dan(Rüzgar Aksoy) intikamını almış, sıra Burak’a(Olgun Toker) gelmiştir. Burak ise bir yandan sayılı günleri kalan İhtiyar’dan(Nursel Köse) kendisine kalacak güce kavuşmak için yanıp tutuşmakta, bir yandan da Ali Rıza ve Haşmet’in(Ahmet Mümtaz Taylan) işini bitirme planları yapmaktadır. Halide’yi(Ayça Ayşin Turan) babası ve Ali Rıza arasında bir seçim yapmasını gerektirecek bir ikilemde bırakır. Ali Rıza ve Haşmet ise Burak’ın elde edeceği gücün önüne geçmenin yolunun; sokaktakileri yanlarına çekmek olduğuna karar verir ve aksiyon alırlar. Ali Rıza babasından kalan defterde bahsi geçen ve gölgelerden biri olan 7 numaranın peşine düşer ancak çok uzaklarda aramasına gerek yoktur çünkü 7 numara Ali Rıza’ya yabancı biri değildir…

Arıza yeni bölüm fotoğrafları

 

Arıza oyuncuları

Tolga Sarıtaş, Ali Rıza Altay
Ayça Ayşin Turan, Halide Gürkan
Ahmet Mümtaz Taylan, Haşmet Gürkan
Olgun Toker, Burak Ersoylu
Levent Can, Fuat Ersoylu
Murat Daltaban, Muzaffer Cura
Dilara Aksüyek, Füsun Keskin
Yeşim Salkım, Melek Tekinoğlu
Hazal Benli, Derya Tekinoğlu
Ali Rıza Kubilay, Mithat Tekinoğlu
Cavit Çetin Güner, Murat Ersoylu
Ali Seçkiner Alıcı, Hasan Kırbaş
Yağız Can Konyalı, Mert Altay
Yeşim Gül, Rukiye Altay
Cankat Aydos, Ferit
Şekip Taşpınar , Şehmuz Atmaca
Numan Çakır , Galip Atabey
Burak Demir Metin (İstihbaratçı. Muzaffer'in yardımcısı.)
Ergun Kuyucu - Sabri (Haşmet'in adamı)