AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Arıza Dizisi 18. bölüm fragmanı izle | Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

İlk Yayınlanma : 10 Oca 2021 - 17:38 / Son Güncelleme : 10 Oca 2021 - 22:43

Arıza dizisi 18. bölüm fragmanı izleyin... Arıza dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Dizinin fragmanı ise Youtube üzerinden tıklanma rekorları kırıyor. Dizinin izleyicileri ise dizi bölümlerinden hemen sonra fragmanı izlemek için araştırmalar yapmaya devam ediyor. Arıza 18. bölüm 1. fragman izle, Youtube Arıza 18. bölüm 2. fragmanı izle gibi araştırmalar devam ediyor. 18. bölüm fragmanı izle gibi aramalar da geliyor. Arıza fragmanları haberimizde yer alıyor...

VİDEO FRAGMAN İZLE | ARIZA DİZİSİNİN GEÇMİŞ BÖLÜMDE NELER OLDUĞU VE YENİ BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TÜM VİDEO VE DETAYLARI HABERİMİZE EKLENDİK. BİR ÖNCEKİ BÖLÜMDE NE OLDU VE YENİ BÖLÜMÜ NASIL İZLERİM? TÜM DETAYLARI  HABERE DEVAM EDEREK İZLEYEBİLİRSİNİZ.

Son Bölümde neler oldu?

Fuat, Halide tarafından vurulduktan sonra kritik durumu kimselere haber edilmeden, önce ameliyata ardından müşahede altına alınır. Halide’nin Burak’ın elinde olduğunu öğrenen Haşmet, son çareyi İhtiyar’ın huzuruna çıkmakta bulur. Ali Rıza dört koldan Halide’ye ulaşmaya çalışırken; Burak babasının yokluğunda durmak bilmez ve kendi saflarında olmayan herkese saldırılar düzenler. Bu saldırıların hedeflerinden biri de taksi durağı olur. Mithat ve Melek başlarına gelenlerden sonra yeni planlar yapmaya devam ederler. Burak ile karşı karşıya gelen Ali Rıza ise Halide’yi kurtarmak için kendi hayatını ortaya koymaktan çekinmez.

Dİzinin konusu nedir?

Taksici Ali Rıza (Tolga Sarıtaş) ile Doktor Halide'nin (Ayça Ayşin Turan) yolları bir taksi macerasıyla kesişir ve farklı dünyanın iki insanı tehlikeli bir aşka yelken açar. Haksızlıklar karşısında arkasında kimsecikler olmayan Ali Rıza, mafyatik kralların karşısına çıkmaya karar verir ve tüm zorluklara rağmen bu zor yolculukta yanında Halide ve sevdikleri de mevcuttur.

Oyuncu kadrosunda kimler var?

Tolga Sarıtaş, Ali Rıza Altay
Ayça Ayşin Turan, Halide Gürkan
Ahmet Mümtaz Taylan, Haşmet Gürkan
Olgun Toker, Burak Ersoylu
Levent Can, Fuat Ersoylu
Murat Daltaban, Muzaffer Cura
Dilara Aksüyek, Füsun Keskin
Yeşim Salkım, Melek Tekinoğlu
Hazal Benli, Derya Tekinoğlu
Ali Rıza Kubilay, Mithat Tekinoğlu

Cavit Çetin Güner, Murat Ersoylu
Ali Seçkiner Alıcı, Hasan Kırbaş
Yağız Can Konyalı, Mert Altay
Yeşim Gül, Rukiye Altay
Cankat Aydos, Ferit
Şekip Taşpınar , Şehmuz Atmaca
Numan Çakır , Galip Atabey
Burak Demir Metin (İstihbaratçı. Muzaffer'in yardımcısı.)
Ergun Kuyucu - Sabri (Haşmet'in adamı)

Diziden ayrılan isimler kimler?

Yıldırım Gücük Salman (Silah kaçakçısı. Burak Ersoylu tarafından vurularak öldürülür.)
Fırat Tanış Cabir (Ali Rıza tarafından öldürülmüş süsü verilerek Muzaffer'e teslim edilir.)
Almaç Sarıkaya - (Burak Ersoylu döverek öldürür.)