Arjantin'den flaş açıklama! Muslera ve Banega...

06.06.2019 - 19:28 | Son Güncellenme: 06.06.2019 - 19:28

Arjantin'de yaşamını sürdüren ve Arjantin Futbol Federasyonu'nda da görev alan Noray Nakış, Radyospor'da yayınlanan Spor Kazanı programına bağlanarak Özgür Sancar'ın sorularını yanıtladı. Transfer iddialarını da yanıtlayan Noray Nakış River Plate'te transferi gündemde olan Muslera'nın durumunu değerlendirdi. İşte Noray Nakış'ın açıklamalarından Ajansspor'un derledikleri:

"Muslera'yı transfer etmek isteyebilirler"

Geçen sene River Plate istiyordu Muslera'yı. Şimdi de gündeme geliyor. İmkansız değil. River Plate birçok kulvarda oynayacak. Bu olabilir. Bir kaleci daha almak isteyebilir.

"10 milyon Euro..."

Arjantin'de ekonomik olarak kulüpler zor zaman geçiriyor. Muslera gibi bir kaleciyi almak isteyebilirler. Genç bir futbolcuyu iyi bir bonservis karşılığında sattılar. Muslera için para ödeyebilecek durumdalar ama 10 milyon Euro'ya çıkarlar mı bilmiyorum.

"Banega'nın transferi gelişmelere bağlı"

Banega'yı yıllardır tanıyorum. Boca'nın da transfer etmek istediğini biliyorum. Galatasaray'ın talip olup olmadığını bilmiyorum. Banega iyi bir futbolcu ve iyi bir kaleci. Transferin olup olmayacağını bilmiyorum. Gelişmelere bağlı.

 

Senin için hazırladığımız haberler