AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Arka Sokaklar 584. bölüm izle TEK PARÇA FULL HD Kanal D YouTube

İlk Yayınlanma : 02 Nis 2021 - 14:10 / Son Güncelleme : 02 Nis 2021 - 14:20

Arka Sokaklar 584. bölüm izle. Arka Sokaklar yeni bölüm yayınlandı mı? Dizinin yeni bölümünde Hüsnü Çoban ve ailesi, Suat'ın acısından sonra ikinci bir şokla sarsılır. Hüsnü Çoban, acısını en yakın arkadaşı Mesut ile paylaşır. Aldığı haberle çılgına dönen Hüsnü, ne yapacağını bilemez hale gelir. Rıza Baba'da ekip arkadaşı Hüsnü için dumura uğrar. Bu yüzden, Arka Sokaklar 584. bölüm izle, yeni bölüm yayınlandı mı taktikleri neler?

Arka Sokaklar 584. bölüm izle TEK PARÇA FULL HD Kanal D YouTube

Arka Sokaklar 584. bölüm izle. Arka Sokaklar dizisinin yeni bölümü yayınlandı mı? 600. bölüme adım adım yaklaşan; yani 6. kez dalya demeye hazırlanan Arka Sokaklar'da yeni bölüm, tüm zamanların en kederli, en duygusal anlarına tanıklık edecek. Hüsnü Çoban, en yakın arkadaşı Mesut Komiser'den aldığı haberle acısını iliklerinde hisseder. Öte yandan, ailenin başına gelenler bütün herkesi şaşkınlığa uğratır. Bu nedenle, dizinin sıkı takipçileri internette Arka Sokaklar 584. bölüm izle, Arka Sokaklar yeni bölüm izle gibi aramalara başladı. Arka Sokaklar'ın yeni bölümü nereden izlenir?

Arka Sokaklar 584. bölüm nasıl izlenir?

Dizinin hayranları internette Arka Sokaklar'ın yeni bölümünü izlemenin yollarını araştırıyor. Arka Sokaklar dizisinin 584. bölümünü bugün saat 20:00'den itibaren Kanal D ekranlarından naklen takip edebilmeniz mümkün.

Arka Sokaklar 584. bölüm özeti

Zeliha, Giray’ın intikamının bedelini çok ağır ödemiştir. Zeliha uğradığı tecavüz sonrası kameraman Hamza ile birlikte hastanenin yolunu tutar. O sırada hastanede olan Selin ve Mesut Zeliha’dan kan dondurucu haberi öğrenirler. Olanların ardından ekip, daha da bilenmiş bir vaziyette tekrar Giray’ın peşindedir. Giray’ın adamlarına ulaşmak için Enver’le iletişime geçilir ve Enver ekibe Halis ile Baki’nin yerini söyler. Alınan bilgi doğrultusunda yapılan baskında Halis, ekibimizi beklenmeyen bir tuzağa düşürür.

Bir önceki bölümde ne olmuştu?

Giray Selin’i boğduğunu gösteren videoyu ekibe yollar, Selin hareketsiz yatarken video kapanır. Ekip şoku atlattıktan sonra tüm gücüyle olayın peşine düşer. Sinem bir şekilde videonun atıldığı yeri tespit etmiştir. Ekibin tek amacı hiç olmazsa Selin’in cesedini alabilmektir. Ambulansla beraber yoldadırlar. Mekana vardıklarında ne Giray ne de Selin yoktur. Sadece Selin’in eşyaları vardır. Ekibimiz bir umut Selin’i sağ olarak bulabilmenin peşindedir.

Arka Sokaklar 584. bölüm fragmanı

 

Arka Sokaklar dizisi nerede çekiliyor?

Dizi çekimlerinde tercih edilen iç mekan genellikle İstanbul'un Fatih ilçesinde bulunan Vatan Caddesi'ndeki İstanbul Emniyet Müdürlüğü'dür. Dış çekimler için tercih edilen bölgeler Avrupa Yakası'nda Beyoğlu ve Şişli gibi ilçeler, Anadolu Yakası'nda ise Kadıköy ilçesidir. Ayrıca, dizi oyuncularının toplandığı yer Beykoz Kavacık'ta bulunuyor. 

Arka Sokaklar dizisinin oyuncu kadrosu


Rıza Soylu/Rıza Baba (Zafer Ergin), 4. Sınıf Emniyet Müdürü'dür. Asayiş Özel Ekip'in kurucusudur.

Mesut Güneri (Şevket Çoruh), ekibe ilk gelen Özel Harekât kökenli komiserdir.

Hüsnü Çoban (Özgür Ozan), ekibe ilk dâhil olanlardandır. Başkomiserdir.

Ali Akdoğan (Alp Korkmaz), ekibe ilk katılan komiserlerdendir. Keskin nişancıdır.

Engin Balkan (İlker İnanoğlu), 3. Sınıf Emniyet Müdürü'dür.

Selin Demirci (Oya Okar), Daha önce Narkotik Şube'de çalışmış başarılı bir komiserdir.

Hakan Çınar (Ozan Çobanoğlu), Daha önce TEM Şube'de çalışmış başarılı bir komiserdir.

Bahar Ayan (Merve Oflaz), Komiser yardımcısıdır.

Nazike Çekmen (Nazlı Tosunoğlu), Suat'ın teyzesidir.

Cemal Şahin (Yiğitcan Ergin), Komiser yardımcısıdır.

Ezgi Vural (Ela Yörüklü), Komiser yardımcısıdır.

Arda Atik (Tunç Oğuz), Komiser yardımcısıdır.

Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı