AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Arka Sokaklar 585. bölüm fragmanı İZLE Kanal D YouTube

İlk Yayınlanma : 02 Nis 2021 - 14:24 / Son Güncelleme : 02 Nis 2021 - 14:36

Arka Sokaklar dizisinin 585. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Arka Sokaklar 585. bölüm fragmanı izle. Dizinin yeni bölümünde ekibimiz, haftalardır aranan Giray'ı ele geçirebilmek için büyük mesafe katetmişti. Diğer yandan, Zeliş tekrar Giray tarafınca kaçırılmış; Tekin'de babasının silahını gizlice alarak Giray'ı avlamaya çıkmıştı. Bu nedenle dizinin yeni bölümünde ne olacağı merak ediliyor. Arka Sokaklar 585. bölüm fragmanı izle yöntemleri neler?

Arka Sokaklar 585. bölüm fragmanı İZLE Kanal D YouTube

Arka Sokaklar 585. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Arka Sokaklar dizisi biter bitmez, izleyici yeni bölüm fragmanını araştırmaya başladı. Bu nedenle, Arka Sokaklar fragmanı izle, Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı izle, Arka Sokaklar son bölüm izle gibi aramalar yapılıyor. Peki, Arka Sokaklar dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? 

Arka Sokaklar 585. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Yıllardır büyük bir keyifle takip edilen Arka Sokaklar dizisinin 585. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Dizinin yeni bölüm fragmanları genellikle yeni bölüme 3 gün kala yayınlanıyor. 

Arka Sokaklar yeni bölüm özeti

Zeliha, Giray’ın intikamının bedelini çok ağır ödemiştir. Zeliha uğradığı tecavüz sonrası kameraman Hamza ile birlikte hastanenin yolunu tutar. O sırada hastanede olan Selin ve Mesut Zeliha’dan kan dondurucu haberi öğrenirler. Olanların ardından ekip, daha da bilenmiş bir vaziyette tekrar Giray’ın peşindedir. Giray’ın adamlarına ulaşmak için Enver’le iletişime geçilir ve Enver ekibe Halis ile Baki’nin yerini söyler. Alınan bilgi doğrultusunda yapılan baskında Halis, ekibimizi beklenmeyen bir tuzağa düşürür.

Bir önceki bölümde ne oldu?

Giray Selin’i boğduğunu gösteren videoyu ekibe yollar, Selin hareketsiz yatarken video kapanır. Ekip şoku atlattıktan sonra tüm gücüyle olayın peşine düşer. Sinem bir şekilde videonun atıldığı yeri tespit etmiştir. Ekibin tek amacı hiç olmazsa Selin’in cesedini alabilmektir. Ambulansla beraber yoldadırlar. Mekana vardıklarında ne Giray ne de Selin yoktur. Sadece Selin’in eşyaları vardır. Ekibimiz bir umut Selin’i sağ olarak bulabilmenin peşindedir.

Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı

 

Arka Sokaklar konusu

Dizide, İstanbul Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü'nde özel bir ekipte görev yapan polislerin aile yaşamları ve İstanbul sokaklarındaki maceraları anlatılmaktadır. Ekip, görevleri sırasında değişik ve çeşitli insan hikâyeleriyle sürekli karşılaşmaktadır. Zaman zaman gülümseten, zaman zaman da iç burkan bu hikâyelere, meslek yıllarının tecrübesi ve babalığıyla yaklaşan, ekibin diğer genç üyelerine de yol gösteren Emniyet Müdürü Rıza Baba olur.