AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Arka Sokaklar 586. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

İlk Yayınlanma : 09 Nis 2021 - 15:08 / Son Güncelleme : 09 Nis 2021 - 15:20

Arka Sokaklar dizisinin 586. bölümünde ne olacak? Nefes kesen yeni bölümden sonra izleyiciler Arka Sokaklar 586. bölüm fragmanını araştırmaya başladı.

Arka Sokaklar 586. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Arka Sokaklar dizisi her geçen gün gerek rating gerekse sürükleyicilik açısından ekranlara yeni bir soluk katıyor. Dizinin son bölümünde Zeliş Giray tarafından kaçırılmış; Hüsnü ve Mesut'ta bu işin sonunu getirebilmek için yola koyulmuştu. Nefes kesen yeni bölüm sonrası izleyiciler bu kez 586. bölüm fragmanını araştırmaya başladı. Yani, Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı ve Arka Sokaklar 586. bölüm fragmanı gibi aramalar yapılıyor? Peki, dizinin 586. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Arka Sokaklar 586. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Yıllardır büyük bir keyifle takip edilen Arka Sokaklar dizisinin 586. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Dizinin yeni bölüm fragmanları genellikle yeni bölüme 3 gün kala yayınlanıyor. Ayrıca, her hafta 2 yeni fragman paylaşımı yapılıyor.

Arka Sokaklar yeni bölüm özeti

Dizinin yeni bölümü bir önceki bölümün etkisi altında işliyor. Bir önceki bölümde Giray, herkesi şaşırtmayı başararak Hüsnü'nün kızı Zeliş'i bir kez daha kaçırmıştı. Giray'ın bu hamlesine bir türlü karşılık veremeyen ekibimiz Giray'ı yok etmenin planlarını kuruyor. Peki, başarılı olacaklar mı?

Arka Sokaklar dizisi nerede çekiliyor?

Dizi çekimlerinde tercih edilen iç mekan genellikle İstanbul'un Fatih ilçesinde bulunan Vatan Caddesi'ndeki İstanbul Emniyet Müdürlüğü'dür. Dış çekimler için tercih edilen bölgeler Avrupa Yakası'nda Beyoğlu ve Şişli gibi ilçeler, Anadolu Yakası'nda ise Kadıköy ilçesidir. Ayrıca, dizi oyuncularının toplandığı yer Beykoz Kavacık'ta bulunuyor. 

Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı