AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Arka Sokaklar 594. Bölüm Fragmanı İzle, Kanal D YouTube

Ajansspor Editör
Ramazan Dengiz
İlk Yayınlanma : 11 Haz 2021 - 17:58 / Son Güncelleme : 11 Haz 2021 - 18:05

Arka Sokaklar dizisi adım adım 6. kez dalya demeye gidiyor. Peki, Arka Sokaklar dizisinin 594. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Arka Sokaklar 594. Bölüm Fragmanı İzle, Kanal D YouTube

Arka Sokaklar dizisi, Giray'dan sonra yeni bir düşmanla boğuşuyor. Dizinin nefes kesen yeni bölümünden sonra seyirciler, gelecek haftanın fragmanını araştırmaya başladı. Peki, Arka Sokaklar 594. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandıysa nasıl izlenir? Ayrıca, dizinin yeni bölüm özeti paylaşıldı mı? İşte diziye dair merak edilenler.

ARKA SOKAKLAR 594. BÖLÜM FRAGMANI İZLE

Arka Sokaklar dizisinin yeni bölüm fragmanını izlemek isteyen seyirciler internette Arka Sokaklar 594. bölüm fragmanı izle aramaları yapıyor. Ancak, dizinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Bu nedenle, dizinin takipçilerinin bir müddet daha beklemesinde fayda var.

ARKA SOKAKLAR YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Hulki’nin ölümüne ilişkin görüntüler bulunmuştur. Planlanana göre, görüntüler bir an önce Savcı Faruk’un önüne konularak Zeliha’nın soruşturma dosyası kapatılmalıdır. Pelin ve Adem, kendilerini kurtarmak adına Kudret Mazı’nın işine yarayacak bilgileri adama ulaştırırlar. Bu bilgiler ışığında Kudret ve Ferhat, kanlı planlarını işleme koyarlar. Bu plandan sağ çıkamayan Kudret’in intikamını almak üzere Ferhat, Savcı Faruk’u markajına alır. Engin, Fatma’nın kocası Nihat’ı araştırmak üzere harekete geçer. Aycan ise, Fatma’dan Enginlerin yeni doğacak bebeğini kaçırması için talimat verir.