AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Arka Sokaklar 598. bölüm full, tek parça izle | Kanal D Arka Sokaklar canlı izle

Ajansspor Editör
Ali Bozkurt
İlk Yayınlanma : 08 Eki 2021 - 19:52 / Son Güncelleme : 08 Eki 2021 - 20:00

Kanal D ekranlarının ilgiyle izlenen dizisi Arka Sokaklar 598. bölüm full izle ve tek parça izle gibi aramalar sürüyor. Kanal D Arka Sokaklar canlı izle

Arka Sokaklar 598. bölüm full, tek parça izle | Kanal D Arka Sokaklar  canlı izle

598 bölümdür Kanal D üzerinde yayınlanan Arka Sokaklar dizisi yeni bölümü bu akşam ekranlara geliyor. İzleyiciler Arka Sokakları izlemek için araştırmalar yapmaya devam ediyorlar. Arka Sokaklar yeni bölümü canlı yayın hakkında detaylar haberde yer alıyor.

ARKA SOKAKLAR YENİ BÖLÜM İZLE 

Arka Sokaklar'ın 598. bölümünde ekip Bora’yı yakalamak için sıkı bir takip başlatır. Harun bir yandan kardeşi Bora’nın teslim olmasını isterken, diğer yandan işlediği suçu temizleme peşindedir. Harun, Bora’nın yakalanan adamlarını ortadan kaldırmak için insan kaçakçılığı yapan Rıdvan’a talimat verir. Rıdvan bu işi, kaçak yollar ile ülkemize gelen eski asker Hamit ile çözmek ister. Bora, saklandığı yerden Sude’yi takip etmeye devam eder.

Burak, hastanenden çıkmış ve evine geri dönmüştür. Aslı, kardeşi Burak’ı kaçıran kişinin aynı zamanda babasını şehit eden kişinin kerim aslan olduğunu öğrenmiş ve intikam isteği ile yanıp tutuşmaktadır. Vildan ve Kerim’in de bu işin peşini bırakmaya niyeti yoktur. Vildan’ın adamı yaralı yüz tekrar Burak’ın peşine düşer.

 

Leyla’yı, Nazif’in elinden kurtarmak için, Nazif’in isteğini yerine getirir. Delil olarak adli emanette tutulan görüntüleri gizlice alır ve Nazif’e teslim etmek için yola çıkar. Teslimat sırasında ekibimiz olay yerine baskın yapar.