Arsene Wenger, Türk futbolundaki gelişmeleri değerlendirecek

6 Eylül 2019 18:26- Son Güncelleme - 6 Eylül 2019 15:30
Google news abonelik

Dünya futbolunun duayen isimlerinden Arsene Wenger, Fatih Terim ile ilgili düşüncelerinden, Türk takımlarının Avrupa’daki şanslarına ve yapılan yıldız transferlere kadar birçok konuda beIN SPORTS HABER’e özel açıklamalarda bulunuyor. Arsene Wenger Özel Röportajı, 6 Eylül Cuma günü saat 20:30’da, Türkiye’nin şifresiz spor kanalı beIN SPORTS HABER’de yayınlanacak.

Fransız efsane teknik direktör Arsene Wenger, Türk futbolundaki gelişmeler ve takımlarımızın son durumlarıyla ilgili açıklamalarıyla beIN SPORTS HABER ekranlarında futbolseverlerle buluşuyor.

Çarpıcı ifadeler ve gündem yaratacak açıklamalarla “Arsene Wenger Özel Röportajı”, 6 Eylül Cuma günü saat 20:30’da Türkiye’nin şifresiz spor kanalı
beIN SPORTS HABER’de olacak.

22 yıl boyunca Premier Lig’in dev takımlarından Arsenal’in teknik direktörlüğünü yapan ve sayısız başarılara imza atan Arsene Wenger, beIN SPORTS HABER ekranlarında, Fatih Terim hakkındaki düşüncelerinden, Galatasaray’ın Şampiyonlar Ligi’ndeki şansına, Beşiktaş’ın Elneny transferinden, Fenerbahçe’nin Adil Rami ve Trabzonspor’un Daniel Sturridge transferlerine kadar birçok konudaki fikirlerini izleyicilerle paylaşacak. Arsenal tarihine adını altın harflerle yazdıran, İngiltere Premier Lig’e ve dünya futboluna sayısız yıldız hediye eden Wenger, bu dönemde takımın müzesine tam 17 kupa kazandırmayı başarmıştı. Özellikle genç oyuncu keşfetmekte ve zirveye oynayacak kadrolar kurmakta duayen kabul edilen Wenger, 2018 yılında kulüp kariyerini noktalamıştı.