Aşk iddiası gündeme bomba gibi düştü, gerçek ortaya çıktı! Kenan Yıldız...

Özgür Koç
26.01.2024 - 14:17 | Son Güncellenme: 26.01.2024 - 14:34

Juventus forması giyen milli futbolcu Kenan Yıldız'ın ABD'li ünlü şarkıcı Madison Beer ile aşk yaşadığı gündeme bomba gibi düştü. Aşka kanıt olarak gösterilen videonun gerçekliği ise tartışma konusu oldu.

Aşk iddiası gündeme bomba gibi düştü, gerçek ortaya çıktı! Kenan Yıldız...

AJANSSPOR - HABER

Serie A ekiplerinden Juventus'ta forma giyen 18 yaşındaki milli futbolcu Kenan Yıldız'ın ünlü şarkıcı Madison Beer ile aşk yaşadığı iddia edildi. 

Twich yayınında açıkladılar iddiası

İddiaya göre Kenan Yıldız ve Madison Beer, 2 aydır birlikte olduklarını bir Twitch canlı yayınında açıkladılar. Genç futbolcu ve güzel şarkıcı oyun oynarken tanıştıkları, Madison Beer'ın, Kenan'ı görmek için Torino'ya geleceği ve Juventus-Empoli maçını izleyeceği de öne sürülen iddialar arasında.

 

Videonun gerçekliği tartışma konusu oldu

İkilinin birlikte Twich yayını yaptıklarını gösteren videonun gerçekliği ise tartışma konusu oldu. Aşklarını açıkladıkları iddia edilen sözde videoda ikilinin konuşmaları duyulmazken, sadece bir müzik yer alıyor. Birçok sosyal medya kullanıcısı bu videonun Kenan Yıldız ve Madison Beer'in farklı videolarının bir araya getirilmesiyle oluşturulan bir TikTok editi olduğunu savundu.

Birbirlerini takip etmiyorlar

Videonun yanı sıra ikilinin sosyal medya hesapları da incelendiğinde, birbirlerini takip etmedikleri görüldü. Bu durum, ilişkinin gerçek olmadığıyla ilgili şüqheleri de artırdı. Öte yandan Madison Beer'ın Twitch yayınlarını kaydetmemesi ve ilgili videoya ulaşılamaması, iddiaların netlik kazanmasını engelliyor.

Madison Beer kimdir?

Kenan Yıldız'ın sevgilisi olduğu iddia edilen Madison Beer, Amerikalı söz yazarı ve şarkıcıdır. 24 yaşındaki Beer, Justin Bieber'ın kendisini 2012 yılında sosyal medyada paylaşmasının ardından ünlü oldu. 

Kenan Yıldız parlıyor

Kenan Yıldız, bu sezon Juventus'taki performansıyla adından çokça söz ettirmeye devam ediyor. 13 maçta forma giyen milli futbolcu 3 golkez fileleri havalandırmayı başardı18 yaşındaki yetenekli futbolcu A Milli Takım'daki performansıyla da alkış topluyor.

bu haber için yapılan yorumlar
Senin için hazırladığımız haberler