AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Aşkın Tarifi 2. Bölüm Fragmanı İzle Kanal D Yeni Bölüm

Ajansspor Editör
Ramazan Dengiz
İlk Yayınlanma : 07 Haz 2021 - 18:10 / Son Güncelleme : 07 Haz 2021 - 18:16

Aşkın Tarifi dizisi ilk bölümde büyük heyecan uyandırmayı başardı. Bu nedenle, Aşkın Tarifi 2. bölüm fragmanı izle aramaları yapılıyor. İşte merak edilenler.

Aşkın Tarifi 2. Bölüm Fragmanı İzle Kanal D Yeni Bölüm

Yaz sezonunun heyecan uyandıran yeni dizisi Aşkın Tarifi, bugün ilk bölümü ile ekranlardaki yerini aldı. Dizinin ilk bölümü seyreden bireyler çok etkilenip 2. bölüm fragmanı izle tarzında aramalara başlamış durumda. Peki, Aşkın Tarifi dizisinin 2. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Daha doğrusu, dizinin yeni bölümünde neler olması bekleniyor? İşte, Aşkın Tarifi dizisinin yeni bölüm fragmanına dair merak edilenler.

Aşkın Tarifi 2. Bölüm Fragmanı İzle

Televizyonun yeni yapımı Aşkın Tarifi dizisinin 2. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Dizinin yeni bölüm fragmanını izleyebilmek için bir süre daha beklemeniz gerekiyor. Dizinin ilk bölümü için 4 farklı fragman yayınlanmıştı. Ancak, yeni bölüm için sadece 2 fragmanın yayınlanacağı düşünülüyor. Aşkın Tarifi 2. bölüm fragmanı izle aramaları yapan seyircilerin bir süre daha beklemesinde fayda var.

Aşkın Tarifi Yeni Bölüm Özeti

Kendi halinde bir kebap ustası olan Fırat, kaderiyle oynayan ünlü yaşam koçu Doktor Aşk’a dersini vermek ister. Fırat’ın öfkeyle çıktığı yolculuk, onu bir Fransız restoranına sürükler. Geçmişte Fransız mutfağında iyi bir şef olan Fırat, tutkunu olduğu mutfağa yeniden kavuşurken; restoranın sahibi, güzeller güzeli Naz Soyluer sayesinde de gerçek aşkla tanışır. Doğu ve batı mutfaklarını harmanlayan, yemek sihirbazı Fırat Şef, herkesi şaşkına çevirecek tarif defterinde bir tek Aşkın Tarifi olmadığını anlayacaktır.

Aşkın Tarifi Oyuncuları

Kadir Doğulu ve Serra Arıtürk’ün başrolünü paylaştığı dizinin kadrosunda Cem Davran, Alper Saldıran, Yasemin Baştan, Ümmü Putgül, İdil Sivritepe, Atakan Yılmaz, Elif Melda Yılmaz, Mehmet Şeker, Deniz Gürkan, Gökhan Niğdeli, Selim Akgül, Onur Yakıcı ve Batuhan Bayır gibi isimler yer alıyor.