AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Aşkın Tarifi dizisinin oyuncu kadrosunda hangi isimler var?

Ajansspor Editör
Ramazan Dengiz
İlk Yayınlanma : 07 Haz 2021 - 17:34 / Son Güncelleme : 07 Haz 2021 - 17:41

Kanal D ekranlarında Aşkın Tarifi dizisi adında yeni bir yapım başlıyor. Peki, Aşkın Tarifi dizisinde hangi oyuncular yer alıyor? İşte cevabı.

Aşkın Tarifi dizisinin oyuncu kadrosunda hangi isimler var?

Haftalardır tanıtımı yapılan Aşkın Tarifi dizisi bugün ilk bölümüyle yayında olacak. Bu nedenle diziyi merak edenler; oyuncu kadrosu ve dizinin konusu hakkında araştırmalara başladı. Peki, Aşkın Tarifi dizisinde hangi oyuncular yer alıyor? Dahası dizinin hikayesi nedir? İlk yayınlanan fragmanlarda Kenan Doğulu ve Serra Arıtürk'ün görülmesi dizi takipçilerini heyecanlandırmıştı. Nitekim, Kenan Doğulu'nun uzun süre sonra ekranlara dönmesi ve Serra Arıtürk'ün ilk kez ciddi bir işte başlangıç yapması meraklandırıyor. İşte, Aşkın Tarifi dizisinin oyuncuları.

AŞKIN TARİFİ DİZİSİ NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Uzunca bir süredir internette tanıtılan Aşkın Tarifi dizisi ilk kez bugün Kanal D ekranlarında başlayacak. Diziyi takip etmek isteyen bireyler, her pazartesi günü saat 20.00'de Kanal D'de dizinin yeni bölümlerini seyredebilir. 

AŞKIN TARİFİ DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Kendi halinde bir kebap ustası olan Fırat, kaderiyle oynayan ünlü yaşam koçu Doktor Aşk’a dersini vermek ister. Fırat’ın öfkeyle çıktığı yolculuk, onu bir Fransız restoranına sürükler. Geçmişte Fransız mutfağında iyi bir şef olan Fırat, tutkunu olduğu mutfağa yeniden kavuşurken; restoranın sahibi, güzeller güzeli Naz Soyluer sayesinde de gerçek aşkla tanışır. Doğu ve batı mutfaklarını harmanlayan, yemek sihirbazı Fırat Şef, herkesi şaşkına çevirecek tarif defterinde bir tek Aşkın Tarifi olmadığını anlayacaktır.

AŞKIN TARİFİ DİZİSİNİN OYUNCU KADROSU

Kadir Doğulu ve Serra Arıtürk’ün başrolünü paylaştığı dizinin kadrosunda Cem Davran, Alper Saldıran, Yasemin Baştan, Ümmü Putgül, İdil Sivritepe, Atakan Yılmaz, Elif Melda Yılmaz, Mehmet Şeker, Deniz Gürkan, Gökhan Niğdeli, Selim Akgül, Onur Yakıcı ve Batuhan Bayır gibi isimler yer alıyor. 

DİZİNİN YAPIM EKİBİ

Yapımını NTC Medya, yapımcılığını Mehmet Yiğit Alp’in üstlendiği Aşkın Tarifi dizisinin yönetmen koltuğuna Deniz Koloş otururken, projenin yaratıcı yapımcılığını Birsel Çıkıncı üstleniyor. Dizinin senaryosunu ise Leyla Oter ve Doruk Erengül kaleme alıyor. 

AŞKIN TARİFİ 1. BÖLÜM 4. FRAGMANI