AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Aslan'a Mostafa Mohamed piyangosu... Rekor bonservis ücreti!

Ajansspor Editör
Salim Manav
İlk Yayınlanma : 21 May 2021 - 09:21 / Son Güncelleme : 21 May 2021 - 09:24

Mustafa Cengiz, tekrar seçilse de seçilmese de Mostafa Mohamed'in transferine önem veriyor. Cengiz, Bonservis rekorunu kırmasını beklediği Mohamed'i Galatasaray'a kazandıran başkan olarak anılmak istiyor. İşte detaylar...

Aslan'a Mostafa Mohamed piyangosu... Rekor bonservis ücreti!

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz'in üzerinde en hassasiyetle durduğu transfer konusunun, Mostafa Mohamed'le ilgili olduğu öğrenildi. Mısırlı forvetin sonraki transferiyle Türkiye'de bir rekor kıracağını düşünen Cengiz’in, başkanlık koltuğunda kalsın ya da kalmasın, genç oyuncunun bonservisini almak istediği belirtiliyor.

Fanatik'in haberine göre yıl sonuna kadar satın alma opsiyonu 4 milyon Dolar ile Galatasaray'da olan Mohamed transferini Cengiz'in, en kısa sürede bitirmeyi hedeflediği ifade edildi. Diğer taraftan, St. Etienne’in Galatasaray'ın opsiyonu kullansa bile teklif yapmayı planladığı ileri sürülüyor.

Fransız gazetelerinin bir başka iddiasına göre, Marsilya da Mohamed'i takibe aldı. Mısırlı’nın bonservis sorununun çözülmesi halinde, 20 milyon Euro’luk teklif yapılacağı belirtildi.