Ataman ağır topları maça çağırdı, Özbek...

27 Mayıs 2017 11:10- Son Güncelleme - 27 Mayıs 2017 11:10
Google news abonelik

Ergin Ataman, camianın 'ağır ağabeylerini' Anadolu Efes-G.Saray maçında Abdi İpekçi'de desteğe çağırdı. Ancak aynı saatte (20:30) Başkan Dursun Özbek, kendi otelinde iftar veriyor

SPOR Toto Erkekler Basketbol Ligi Play-Off serisi son maçında Anadolu Efes, G.Saray Odeabank'ın konuk ediyor. Kritik karşılaşma bugün saat 20.30'da başlayacak. Kazanan ekip, yarı finalde Beşiktaş SJ'nin rakibi olacak.
 
BU sezonu çok başarısız geçiren G.Saray camiasının şu anda tutanacağı tek dal. Erkek Basketbol Takımı... Sarı-Kırmızılılar, bugün Efes'le ligde yarı finale çıkmak için karşılaşacak. 
 
Kritik maç öncesi camianın üzerindeki ölü toprağından Koç Ergin Ataman rahatsız. Bu karşılaşmayı 'Diriliş' fırsatı görüyor. Ataman, maç öncesi şu çağııyı yaptı: "Benim beklentim, G.Saray camiasının Abdi İpekçi'de gücünü göstermesidir. Maça gelsinler. Sadece taraftardan bahsetmiyorum. G.Saray'ın önder isimleri, şayet basketbol önemliyse; bu maçta salonda yerini almaları beklenir. G.Saray'ın üzerinde bir ağırlık var. Onu atmak için bu bir şanstır." 
 
TERCİHLERİ NE OLCAK? 
Ancak Başkan Dursun Özbek, maçın başlama saati olan 20.30'da kendi otelinde camianın önde gelen isimlerine iftar yemeği verecek. Kimin maçı, kimin iftarı tercih edeceği merak konusu. Dursun Özbek'in maça gelmesi beklenmiyor. (Akşam)

Premier Lig, La Liga, Bundesliga, NBA, F1, Portekiz Ligi, UFC S Sport Plus'ta! Taahhüt yok, kurulum yok, tıkla hemen izle!