AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Atan gitti, sıra tutanda! Rennes'den yeni teklif!

İlk Yayınlanma : 23 Eyl 2020 - 09:37 / Son Güncelleme : 23 Eyl 2020 - 09:42

Trabzonspor kalecisi Uğurcan Çakır'a Rennes kulübü kancayı taktı. Rennes, Trabzonspor'a Uğurcan Çakır için kaç paralık teklif yaptı? Uğurcan ayrılırsa yeni kaleci mi alınacak? Detaylar...

Atan gitti, sıra tutanda! Rennes'den yeni teklif!

AJANSPOR-HABER

Trabzonspor forması giyen Uğurcan Çakır'ın takımdaki geleceği merak konusu olurken, genç eldiven ile ilgili bir transfer iddiası daha ortaya atıldı. Uğurcan Çakır, Rennes'e mi transfer olacak? Yaşanan gelişmeler ve detaylar haberde...

Sörloth sonrası bir ayrılık daha yaşanabilir

Alexander Sörloth'un Leipzig'e transferinin ardından Trabzonspor'da yine sıcak gelişmeler yaşanıyor. Bordo-mavili takımda atandan sonra tutanın da ayrılması gündemde.

Rennes, Uğurcan Çakır için fiyat yükseltti

Fanatik'in haberine göre; 30 milyon Euro'ya Chelsea'ye satmaya hazırlanan Fransız ekibi Rennes, Trabzonsporlu Uğurcan Çakır için teklifini 17 milyon Euro'ya çıkardı. 

Görüşmeler devam ediyor

Rennes yöneticileri Uğurcan Çakır için Trabzonsporlu yöneticilerle görüşmelerini sürdürüyor. Uğurcan Çakır için Trabzonspor'a daha önce Rennes'den 15 milyon Euro civarında bir teklif gelmiş, bordo-mavililer bu teklifi kabul etmemişti.

Trabzonspor, sözleşmeye bir sonraki satıştan pay ekletmek istiyor

Uğurcan Çakır transferinin çok kısa süre içinde netleşmesi bekleniyor. Trabzonspor, yapılacak sözleşmeye bir sonraki satıştan yüzde 15'lik pay da ekletmeye çalışıyor. 

Uğurcan Çakır'ın sözleşme durumu 

24 yaşındaki kalecinin Trabzonspor ile olan sözleşmesi 2024 yılına kadar devam ediyor. Uğurcan'ın Avrupa'da futbol oynama niyeti olsa da Trabzonspor'un transferdeki yaklaşımını oyuncu çok önemsiyor.

Uğurcan ayrılırsa kaleci transferi yapılacak mı?

Uğurcan Çakır'ın Rennes'e transferi gerçekleşirse bordo-mavililer yerine yeni bir eldiven almayacak. Yönetim, Uğurcan'ın yedekleri Erce Kardeşler, Arda Akbulut ve Muhammet Taha Tepe'ye güvendiklerini ifade etmişti.