Ateşleyici transfer Douglas! Brezilyalı oyuncunun gelişiyle...

28 Temmuz 2019 08:32- Son Güncelleme - 28 Temmuz 2019 11:32
Google news abonelik

Spor Toto Süper Lig'de yeni sezonda şampiyonluk hesapları yapan Beşiktaş, transfer çalışmalarını hızlandırdı. Siyah-beyazlılar, ihtiyaca göre transfer yapmaya devam edecek. Beşiktaş, sağ bek pozisyonu için kadrosuna kattığı Douglas'tan da yüksek verim bekliyor. 

Beşiktaş, ihtiyaca göre transfer yapıyor

Teknik direktör Abdullah Avcı'nın raporu doğrultusunda harekete geçen Beşiktaş yönetimi, hem maliyeti yüksek olmayan hem de takıma katkı yapabilecek futbolcuları renklerine bağlamaya çalışıyor. 

Douglas transferi teknik heyeti de memnun etti

Douglas transferi teknik heyeti de memnun etti

Son olarak Sivasspor forması giyen Douglas da Beşiktaş yönetiminin bu alanda değerlendirdiği ve teknik direktör Abdullah Avcı'nın onayıyla alınmış futbolculardan biri olarak göze çarpıyor. 

Yönetim, rekabetin başarıyı getireceğine inanıyor

Yönetim, rekabetin başarıyı getireceğine inanıyor

Yönetim, Douglas'ın takıma katılmasıyla birlikte Gökhan Gönül'ün performansının da artabileceğine inanıyor. Siyah-beyazlı yönetim, "Douglas kaliteli bir futbolcu. Elbette ki takıma büyük güç katacak. Ayrıca Gökhan da bu transferle birlikte rekabete girecek ve daha faydalı olacak" görüşünde birleşti.

Douglas şampiyonluk istiyor

Barcelona'dan Sivasspor'a kiralandığı dönemde alacaklarının yarısı Katalan ekibi tarafından karşılanan Douglas, daha önce Galatasaray'ın da gündemine gelmişti. Kariyerine siyah-beyazlılarda devam edecek futbolcu, şampiyonluk yaşamak istiyor.

Gökhan Gönül, Douglas transferi sebebiyle rahatsız değil

Gökhan Gönül, Douglas transferi sebebiyle rahatsız değil

Öte yandan Gökhan Gönül, Douglas transferi sebebiyle herhangi bir rahatsızlık duymadığı ve rekabete alışkın olduğunu söylüyor.

Gökhan Gönül'den Douglas yorumu: "Hak eden oynar"

Gökhan Gönül'den Douglas yorumu: "Hak eden oynar"

Gökhan Gönül, yeni transfer Douglas’ın sorulması üzerine ise, “Benim mevkime oyuncu gelmesi önemli değil. Hak eden oynar. Forma duvarda asılı. Belki sağ bekte oynar, belki sağ açıkta oynar” yorumunda bulundu.

Gökhan Gönül'den kaptanlık açıklaması

Gönül, "Kaptanlık pazu bandını takmam benim için gurur, çocuklarıma anlatacağım çok büyük bir anı… Hem Fenerbahçe, hem de Beşiktaş’ta kaptanlık yaptım" ifadelerini kullandı.

James Harden - En İyi Oyunlar | NBA 2015/16 - 2019/20