Atiba Hutchinson geleceği hakkında konuştu!

1 Temmuz 2020 19:06- Son Güncelleme - 1 Temmuz 2020 19:11
Google news abonelik

Beşiktaş forması giyen Kanadalı oyuncu Atiba Hutchinson geleceği ile ilgili beIN Sports'a açıklamalarda bulundu. Peki, Atiba, siyah-beyazlı takımda kalacak mı? Geleceği hakkında ne düşünüyor? İşte detaylar...

"Çok koşuyorum"

"Bu enerji nereden geliyor?" sorusu üzerine Atiba Hutchinson, "Açıklaması zor ama çocukluğumdan beri bu yüksek enerji seviyesine sahibim. Çok koşuyorum. Tabii ki de şükrediyorum bunun için. Bu kadar yüksek bir enerji seviyesine sahip olduğum için kendimi şanslı görüyorum. Şimdiye kadar neyi yaptıysam, bugünden sonra da onu yapmaya çalışacağım. Tabii bunları yaparken, takım arkadaşlarımın bana olan katkısı çok önemli" dedi. 

"İnsanlar gerçekten çok misafirperver"

"Türkiye sana neler kazandırdı?" sorusuna Atiba, "Birçok kez söyledim, burada insanlar gerçekten çok misafirperver, çok sıcakkanlılar. Buraya geldiğim ilk günden itibaren insanlar beni hemen kabul ettiler. Gerçekten herkes çok dostane, yardımsever davrandı. Kulübe geldiğim günden bu yana herkes benim burdaki işimi kolaylaştırmak için elinden geleni yaptı. Ben, eşim, ailem, buradaki hayatımız, buradaki insanların yardımları sayesinde çok kolaylaştı ve buradaki deneyim bizim için çok keyifli bir deneyime dönüştü" açıklamasını yaptı. 

Beşiktaş'taki geleceği hakkında...

Beşiktaş'taki geleceği hakkında...

"Seneye Beşiktaş'ta devam mı? Bir gün Beşiktaş'ta hoca olarak kadroda yer alır mısın?" sorusuna Atiba, "Umarım ikisi de gerçekleşir. Kendimi hala çok iyi hissediyorum. Elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum. Kesinlikle burada devam etmek istiyorum. Gelecekle ilgili... Onu bekleyip göreceğiz. Oyunculuk kariyerimden sonra burada bir rol almak ister miyim; kesinlikle duygularım, düşüncelerim pozitif. Bakalım gelecek neler gösterecek" ifadelerini kullandı.