Atiba'dan Dorukhan'a: "Git yat..."

Beşiktaş forması giyen Atiba Hutchinson, gündeme yönelik açıklamalar yaptı. Kulübün sosyal medya hesabında konuşan Atiba, koronavirüs konusunda neler söyledi? Beşiktaş taraftarına hangi mesaj yolladı? Dorukhan Toköz'e takıldı. Tüm detaylar haberimizde...
29 Mart 2020 21:07- Son Güncelleme - 29 Mart 2020 21:36
Google news abonelik

Beşiktaş'ın Kanadalı orta saha oyuncusu Atiba Hutchinson, siyah beyazlı kulübün sosyal medya hesabında canlı yayına katıldı. Tecrübeli futbolcu, koronavirüs (Covid-19) hakkında konuşurken, taraftarlara da mesaj yolladı.

Beşiktaş tercümanı Halil Yazıcıoğlu’nun sorularını yanıtlayan Atiba, "Günler güzel geçiyor. Çocuklar da çok memnuniyetsiz değiller; birlikte vakit geçiyoruz. Aslında bir bakıma idare ediyoruz. Okula gitmemekten mutlular. Noah ile kutu oyunları oynuyoruz. Burada alan buldukça bütün sporları yapıyoruz. Vakit böyle geçiyor. Kulübün yolladığı malzemelerle birçok şeyi yapabiliyoruz. Dengeyi bulduk." dedi.

Koronavirüsün etkilediği Kanada'daki durumla ilgili de konuşan Atiba, "Orada da ülkenin büyük bir kısmını karantina altına aldılar. Yaval yavaş toparlamaya çalışıyorlar. Orada da bütün hayatı durdurma noktasına geldi." ifadesini kullandı.

Nevzat Demir Tesisleri ile ilgili neleri özlediği yönündeki soruya da cevap veren Kanadalı orta saha, "Her şeyi özledim. Orası bir alışkanlık. Birkaç gün önce gittim. Dorukhan ile karşılaştım. Çok yüksek enerjisi. Bu bizim hayatımız, her gün tesise gitmek." diye konuştu.

Boş vakitlerini çocuklarıyla geçirdiğini söyleyen Atiba, "Çocuklardan başka şeylere hiç vakit kalmıyor. 9'da 9.30.'ta onları yatırıyoruz. Ben de yavaş yavaş uykuya geçiyorum. Yemek ye, çocuklarla ilgilen, antrenman yap ,dinlen modunda geçiyor günler. Kitap okumaya ve film izlemeye vakit kalmıyor."dedi. 

Atiba son olarak Beşiktaş taraftarına mesaj yolladı ve "Siz her zaman bize çok destek oluyorusunuz. Bunun hakkı ödenmez. Size çok teşekkür ediyorum. Sizden uzak kaldık, futboldan uzak kaldık. Futbolu çok özledik. Her şeyden önemlisi güvende kalın. Devletin,, hükümetin, yetkililerin verdiği tavsiyeleri yerine getirin. Güvenli şekilde hayatınızı devam ettirin. Umarım en kısa sürede tekrar birlikte olmak için uygun ortamı buluruz." ifadesini kullandı.

Atiba son olarak canlı yayına katılan Dorukhan Toköz'e de takılmayı ihmal etmedi ve "Dorukhan git yat." dedi.

Yasal uyarı: Bu haber Ajansspor.com tarafından yazılmıştır, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.