ATV canlı izle! (Cem Öğretir ile ATV Ana Haber)

ATV canlı izleyin… Koronavirüs vaka sayısı kaç oldu, vefat sayısı kaç? Bu soruların cevabı 21 Mayıs Perşembe Cem Öğretir ile ATV Ana Haber’de olacak. Vatandaşlar, canlı TV izlemek için araştırmalarını yapıyor. Haberimizden Cem Öğretir ile Ana Haber ATV canlı izleyebilirsiniz. Türkiye’de Koronavirüs salgını hakkındaki son gelişmeler merakla takip ediliyor. Canlı TV seyretmek için haberimize bakabilirsiniz.
21 Mayıs 2020 17:50- Son Güncelleme - 21 Mayıs 2020 17:50
Google news abonelik
ATV canlı izle! (Cem Öğretir ile ATV Ana Haber)

21 Mayıs Perşembe Cem Öğretir ile ATV Ana Haber canlı izle! Haberimizden ATV canlı izleyebilirsiniz… 21 Mayıs Perşembe günü saat 19:00’da Cem Öğretir ile ATV Ana Haber, Türkiye’de bugün koronavirüs vaka sayısı kaç oldu, vefat sayısı kaç gibi soruların cevabını verecek. Vatandaşlar canlı TV izle seyret araştırmaları yapıyor. ATV Ana Haber canlı izlemek için detaylar haberimizde. Gün içerisindeki son dakika koronavirüs gelişmeleri bültende yer alacak. ATV canlı izleyin….

ATV HABER CANLI İZLE

Sağlık Bakanlığı, son 24 saatte 23 kişinin korona virüsten hayatını kaybettiğini, toplam can kaybının 4 bin 222 olduğunu açıkladı. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, “Vaka sayımız, 1000’in altına düştü. Kaybettiğimiz hasta sayısı bugün de azaldı. Virüsle artık şartları değiştirerek, daha özgür mücadele edeceğiz” dedi.

 Sağlık Bakanlığından yapılan açıklamaya göre, son 24 saatte 23 kişinin daha korona virüsten hayatını kaybetmesi ile toplam can kaybı 4 bin 222 oldu. Bugün toplam 20 bin 838 test yapılırken, 972 yeni vaka tanısı konuldu. Toplam vaka sayısı ise 152 bin 587 oldu. Bugünkü bin 92 kişiyle birlikte toplam iyileşen sayısı da 113 bin 987'e yükseldi. Toplam entübe hasta sayısının 445, toplam yoğun bakım hasta sayısının ise 877 olduğu açıklandı.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Twitter'dan yaptığı paylaşımda, "Vaka sayımız, 1000’in altına düştü. Kaybettiğimiz hasta sayısı bugün de azaldı. Virüsle artık şartları değiştirerek, daha özgür mücadele edeceğiz. Yeni hayat tarzımız: Kontrollü Sosyal Hayat, hep birlikte tedbir. Koşulu: Maske + 1,5 metre Sosyal Mesafe” ifadelerine yer verdi.

21 Mayıs Perşembe Cem Öğretir ile ATV Ana Haber canlı izle

Kendi kalesine öyle bir gol attı ki...