ATV Canlı izle: Kuruluş Osman

Kuruluş Osman 25. yeni ve son bölüm canlı izleyin. ATV'nin sevilen dizisi bu akşam ekranlara geliyor. Sevilen dizi Kuruluş Osman izlemek isteyenler, ATV canlı yayın seyret, canlı tv gibi araştırmalar yapıyor. Kuruluş Osman'ın yeni bölümünde Osman Bey, Balgay'la karşı karşıya gelecek. Kuruluş Osman Atv canlı dizi izlemek için yayın bilgileri ise haberimizde.
10 Haziran 2020 20:24- Son Güncelleme - 10 Haziran 2020 20:29
Google news abonelik

Kuruluş Osman 25. yeni ve son bölüm canlı izleyin! Sevilen dizi, yeni bölümüyle bu akşam ATV'de ekranlara geliyor. Seyirciler ise Kuruluş Osman 25. bölüm canlı izle, ATV canlı yayın araştırmaları yapıyor. Dizinin bu akşamki bölümünde Osman Bey gazaya devam ederken, Balgay'la karşı karşıya gelecek. Kuruluş Osman yeni son bölüm ATV canlı izleyin...

KURULUŞ OSMAN 25. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Düğün toyuna Sofia tarafından kurulan tuzaktan kurtulan Osman Bey, gazaya tüm gücüyle devam ederken, bir süredir mecburi ittifak yaptığı Balgay'la nihayet kozlarını paylaşıyor. 

Balgay'ın, Kongar üzerinden kendilerine kurduğu tuzakla karşıya kalan Osman Bey ve Alpleri, Balgay'a karşı harekete geçiyor. Hazan Hatun'un gelişi obada dengeleri nasıl değiştirecek? 

Osman Bey, Balgay'ın uç bölgesindeki hakimiyetini bitirebilecek mi? Geyhatu ve Moğollar, sancak beylerinin öldürülmesine nasıl tepki verecek? Hazal Hatun'u gelişiyle Kayı Obası'nda dengeler nasıl değişecek?

 

 

 

 

KURULUŞ OSMAN CANLI İZLE | ATV CANLI YAYIN

Gol geldi tribünden düştü