Aybaba: 'Burada bir futbol hikayesi var ama...'

10 Aralık 2017 20:07- Son Güncelleme - 10 Aralık 2017 20:07
Google news abonelik
Aybaba: 'Burada bir futbol hikayesi var ama...'

Sivasspor Teknik Direktörü Samet Aybaba, Medipol Başakşehir'e karşı elde ettikleri galibiyetin ardından ilgisizlikten şikayet etti. 

Aybaba, Demir Grup Sivasspor'un Medipol Başakşehir'i 1-0 yendiği maçın ardından düzenlenen basın toplantısında, "İyi, coşkulu, istekli oyun var. Oyunun tamamına yansıyan mücadele var, oyuncularımı kutluyorum." dedi.

Video - Samet Aybaba'nın basın toplantısı

Sivasspor'un bir futbol hikayesi yazdığını dile getiren Aybaba, "Burada bir futbol hikayesi var ama kimsenin ilgilendiği yok. Yeni kurulmuş bir takım, inanılmaz bir performans var." diye konuştu.

Yenildikleri Trabzonspor ve Fenerbahçe maçlarında da iyi performans gösterdiklerini aktaran Aybaba, herkesin bu hikayeye saygı göstermesini istedi.

Aybaba, futbol adına bu saygıyı göremediklerinden yakınarak, Medipol Başakşehir'i ve teknik direktör Abdullah Avcı'yı da gösterdikleri performans dolayısıyla kutladı.

Samet Aybaba, futbolun içindeki herkese saygı duyduklarını belirterek, "Bugünkü galibiyet herkese armağan olsun. Müthiş bir galibiyetti. Lideri yenmenin de keyfi var." değerlendirmesinde bulundu.