Aycan Yanaç: "Fenerbahçe'de oynamak en büyük hayalim"

Aycan Yanaç haberleri... Kadınlar 1. Futbol Ligi takımlarından ALG Spor Kulübü forması giyen Aycan Yanaç'tan Ali Koç ve Fenerbahçe açıklaması geldi. Yanaç, "Fenerbahçe'de oynamak en büyük hayalim" dedi. İşte detaylar...
16 Kasım 2020 14:33- Son Güncelleme - 16 Kasım 2020 14:39
Google news abonelik

AJANSSPOR-HABER

Kadınlar 1. Futbol Ligi ekiplerinden ALG Spor forması giyen Aycan Yanaç'tan Fenerbahçe açıklaması geldi.
 

"Fenerbahçe'de oynamak en büyük hayalim"

Beyaz TV'ye konuşan Yanaç, "Fenerbahçe'de oynamak en büyük hayalim. İnşallah Kadın Futbol takımı kurulur ve ben de hayalimi gerçekleştiririm. Beklentim her gün var gerçekten. İnşallah bir gün olur. 

"Tabii henüz telefon gelmedi ve çok işi vardır"

Heyecandan konuşmakta zorlanıyorum. Survivor'da Ali Koç'tan selam geldiğini söylemişti Acun Ilıcalı. Tabii henüz telefon gelmedi ve çok işi vardır. Ben bekliyorum. İnşallah bir gün arar. Alo Aycan, gel der. Takımı kurduk der. 

"Bekliyorum telefonun başında der gibi"

Başkanım inşallah bir gün beni ararsınız. Bekliyorum telefonun başında der gibi. Çok sevinirim. İşiniz vardır, zamanınız yoktur biliyorum. İnşallah bir gün beni ararsınız. Aycan gel ve takım kuruldu dersiniz. 

"Biz zaten bu sene şampiyonuz"

Biz zaten bu sene şampiyonuz. İnanıyoruz şampiyon olacağımıza. Konyaspor maçına gittiğimde çok ilgi gördüm ama kaybettik. Beşiktaş maçına da gideceğim. İnşallah kazanırız" diyerek sözlerini tamamladı. 

ALG Spor ile zirvede

Öte yandan ALG Spor, Kadınlar 1. Ligi'nde 15 hafta sonunda 14 galibiyet 1 beraberlik ile 43 puan topladı ve ilk sırada yer alıyor. ALG Spor'u 42 puanla ikinci sırada Beşiktaş takip ediyor.