Aycan Yanaç'tan Acun Ilıcalı'nın teklifine flaş yanıt!

5 Mayıs 2020 16:50- Son Güncelleme - 5 Mayıs 2020 16:52
Google news abonelik

Survivor 2020'de iletişim ödülü sırasında arkadaşıyla şifreli konuşan Aycan Yanaç aldığı kötü haberle yıkılmıştı. Aycan'ın şifreli konuşmasını çözen Acun Ilıcalı ise iletişim ödülünde Aycan'a istediği kişiyle konuşabileceğini duyurdu. Ancak Survivor Aycan, iletişim ödülü hakkına dair edilen teklife verdiği cevabı değiştirdi.

Survivor 2020 Ünlüler takımı yarışmacısı Aycan Yanaç’ın moralinin bozuk olması sebebinin aldığı bir haber olduğu öğrenilmişti. Acun Ilıcalı, geçen konseyde yeni haberler olduğunu söyleyerek moralini düzeltecek bir teklif yapmıştı.

Karşıdan gelecek bir teklif olursa Aycan, iletişim ödülünde kazandığı hakkını bu yönde kullanabilecekti.

Survivor yeni bölümde ise Aycan, bu konuyla ilgili son kararını söyledi. Survivor Aycan, bir yanlış anlaşılma olmadığını düşündüğünü, bu yüzden teklifi kabul etmeyeceğini söyleyerek o konunun kendisi için kapandığını dile getirdi.

 

Aycan aldığı kararı, "Arkadaşımla gizli konuşmamız oldu. Ancak o konuda yanlış anlaşılmalar olduğunu düşünüyor Acun ağabey. Teklifini ise o anda sevinip kabul ettim. Ama sonradan mantıklı düşündüm ve kararı kabul etmemeye karar verdim. Teklifi kabul etmeyeceğim. Bir sonraki iletişimde sadece Aslı ile konuşmak istiyorum" şeklinde açıkladı.

Aycan Yanaç'ın Survivor'da son günlerde moralinin bir hayli bozuk olduğu gözlemleniyordu. (Skorer)