Aydınspor, 11 yıl aradan sonra Adnan Menderes Stadı’nda

Akın Ungan
31.12.2021 - 12:52 | Son Güncellenme: 31.12.2021 - 12:57

Geçmişinde önemli başarılara imza atan Aydınspor, 11 yıl aradan sonra Adnan Menderes Stadı’na geri döndü. Siyah-beyazlılar, Pazar günü Davutlar Belediyespor’u konuk edecek.

Aydın Süper Amatör Lig 1. Grup’ta ilk yarının son maçında lider Aydınspor evinde Davutlar Belediyespor’u ağırlayacak. Hafta başında siyah-beyazlı yönetim, Aydın Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’ndan (ASKF) yaşanacak yoğunluk ve güvenliğin daha rahat sağlanması adına Pazar günü saat 14.00’te oynanacak maçın Adnan Menderes Stadı’na alınmasını istedi.

Aydınspor'dan gelen bu talebi önce olumsuz değerlendiren, daha sonra olumlu cevap veren ASKF yönetimi, bir seferliğe mahsus maçın Adnan Menderes Stadı’na oynanmasına karar verdi.

Alınan bu karar sonrası, siyah-beyazlı taraftarlara 2022 yılı öncesi en büyük hediye oldu. 11 yıl aradan sonra Adnan Menderes Stadı’na adım atacak olan siyah-beyazlılar alınan kararın mutluluğunu yaşıyor. İlk yarıyı galibiyetle ve lider bitirmeyi hedefleyen siyah-beyazlılar, şehrin dinamiklerini ve tüm Aydın halkını maça davet ederken karşılaşmayı ise 10 bine yakın seyircinin izlemesi bekleniyor.

Aydın Adnan Menderes Stadı

10.988 kişi kapasitesi ile Aydın'ın en büyük, Ege'nin ise 4. büyük stadı olan Adnan Menderes Stadyumu, Aydınspor 1923 tarafından kullanılmaktadır.

bu haber için yapılan yorumlar
0 adet gösteriliyor
İzlemeden Geçmeyin
Senin için hazırladığımız haberler