Aynı bir boksör gibi! 15 kilo verdi!

Aralık ayında çekimleri başlayacak olan sinema filmi "Deliormanlı"daki karakteri Savaş Türkyılmaz’ı canlandırmak için Nisan ayından bu yana profesyonel bir boksör gibi antrenman yapan Sarp Levendoğlu, bu süre boyunca 15 kilo, kendisini çalıştıran Balkan Şampiyonu hocası Ali Çıtak ise 10 kilo verdi.
18 Kasım 2015 11:07- Son Güncelleme - 18 Kasım 2015 11:08
Google news abonelik

Sarp Levendoğlu’nun Avrupa Şampiyonu bir boksörü canlandıracağı filmin kadın oyuncusu ise sürpriz bir isim olacak.

Yapımcılığını Sugarworkz ve TAFF’ın yaptığı, senaryosu Ali Tanrıverdi ve aynı zamanda filmin yönetmeni de olan Murat Şeker tarafından kaleme alınan “Deliormanlı” filminin Avrupa Şampiyonu boksörü Savaş Türkyılmaz karakterini canlandıracak olan Sarp Levendoğlu, “Hocamla günde iki antrenman yapıyoruz. Profesyonel bir boksör nasıl çalışıyorsa, biz de öyle çalışıyoruz. Savaş Türkyılmaz karakterini en iyi şekilde hem fiziksel, hem de içsel olarak beyazperdeye yansıtabilmek için uzun süredir hazırlanıyoruz. Bu süreçte 15 kilo verdim. Hocam Ali Çıtak da benimle birlikte 10 kilo verdi" dedi.

Premier Lig, La Liga, Bundesliga, NBA, F1, Portekiz Ligi, UFC S Sport Plus'ta! Taahhüt yok, kurulum yok, tıkla hemen izle!