• Diğerleri

Ayşenur Arslan kimdir?

Halk Tv sunucusu olan Ayşenur Arslan hakkında araştırmalar sürüyor. Bazı vatandaşlar kaç yaşında gibi aramalar yaparak yaşını sorgularken bazıları ise daha önce çalıştığı kurumları sorgulamaya devam ediyor. Peki Ayşenur Arslan kimdir ve kaç yaşında? Daha önce hangi kanallarda çalıştı? İşte tüm detaylar...
21 Mayıs 2020 20:43- Son Güncelleme - 21 Mayıs 2020 20:48
Google news abonelik

Sosyal medyada bir anda gündeme giren ve program esnasında yaptığı açıklamalarla gündemi sarsan Ayşenur Arslan hakkında araştırmalar sürüyor.

Peki Ayşenır Arslan kimdir ve kaç yaşında? Ne iş yapıyor? İşte tüm detaylar haberimizde...

Ayşenur Arslan kimdir

Ayşenur Arslan kimdir

Ayşenur Arslan, 16 Eylül 1950 tarihinde doğdu ve aslen Aydınlıdır. İtalyan Dili ve Edebiyatı bölümünden 1972 yılında mezun olmuştur.

Gazeteciliği 1974 yılında TRT'de muhabir olarak başlamıştır. 1982 yılında Güneş Gazetesi'nde haber müdürü olduktan 2 yıl sonra istifa etmiştir ve Nokta Dergisi'nde çalışmaya başlamıştır. Daha sonra Söz Gazetesi'nde çalışmaya başlayan Aslan buradan da ayrıldıktan sonra Türkiye'nin ilk yerel dergisini hazırlamıştır.

Bir yıl Cumhuriyet Gazetesi'nde çalışan Aslan, Star TV'de ve Ali Kırca ile birlikte ATV'de çalışmıştır. 8 yılın ardından tekrar Star TV'de çalışmaya başlamıştır. Ali Kırca, Mehmet Ali Birand gibi isimlerle çalışan Aslan Medya Mahallesi programını CNN Turk'te yapmaya başlamıştır. Ardından Sokak TV'de çalışmıştır. Ayşenur Aslan son olarak Halk TV'de “Medya Mahallesi” programını yapmaktaydı.

 

New Orleans Pelicans 115 - 110 Charlotte Hornets