Aytekin Viduşlu: Bir sene sonrasının planlarını yaptık

17 Mart 2018 18:52- Son Güncelleme - 17 Mart 2018 18:52
Google news abonelik

Spor Toto 1. Lig'in 28. haftasında konuk ettiği Gazişehir Gaziantep'e 6-0 yenilen Grandmedical Manisaspor'un teknik direktörü Aytekin Viduşlu, gelecek sezonun planı doğrultusunda 20 yaş grubu oyuncularla mücadele ettiklerini söyledi. 

Manisa 19 Mayıs Stadı'ndaki maçın ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Viduşlu, kulüp olarak çok zorlu bir dönemden geçtiklerini belirtti.

Gaziantep ekibine başarı dileyen Viduşlu, "Bu maç bitti artık. Bizim için 6-0 önemli değil. Ligin bitimine 6 hafta kaldı. Bir sene sonrasının planlarını yaptık. Bu doğrultuda bütün gençlerimizi yukarıya alıp ortalama 20 yaş grubuyla mücadele ediyoruz. Bunun artıları da oluyor eksileri de oluyor. Gol yememe dakikalarını uzattığımız takdirde direnç olarak bize yansıyacaktı ama erken yediğimiz gol ve ilk yarının sonlarına doğru yediğimiz goller bizi olumsuz yönde etkiledi. Biz artık bundan sonraki süreçte çocukların gelişimini sağlamak zorundayız. Onları bir sene sonrasına hazırlamak zorundayız." şeklinde konuştu.