Aytemiz Alanyaspor'un Antalya kampı devam ediyor

11 Ocak 2018 22:10- Son Güncelleme - 11 Ocak 2018 22:10
Google news abonelik
Aytemiz Alanyaspor'un Antalya kampı devam ediyor

Süper Lig ekiplerinden Aytemiz Alanyaspor'un devre arası hazırlıkları kapsamında Antalya'daki kampı devam ediyor.

Turuncu-yeşilli ekip, Alanya ilçesinde konakladığı otelin tesislerinde teknik direktör Hikmet Karaman yönetiminde antrenman gerçekleştirdi.

Koordinasyon çalışmasıyla başlayan idman, top kapma ve pas organizasyonlarının ardından koşuyla tamamlandı.

Hikmet Karaman, antrenman sırasında basın mensuplarına yaptığı açıklamada, takımdaki eksiklikleri kısa sürede gidererek ikinci yarıya iyi bir başlangıç yapmak istediklerini söyledi.

Ligi iyi bir yerde bitirmek istediklerini dile getiren Karaman, "Zaten 2 yıldır Süper Lig'de başarılı ve gol kralı çıkaran bir takım var. Bunları nasıl yukarıya çıkarırız, profesyonel anlamda fiziki şartlarımızı nasıl geliştirebiliriz gibi birçok konuda olduğu gibi transferlerle ilgili de fikir alışverişi içindeyiz." dedi.

Elazığspor ile oynanan hazırlık maçının ilk yarısında bekledikleri oyunu sahaya yansıtamadıklarını anlatan Karaman, ikinci devrede bunu biraz da olsa düzelttiklerini belirtti.

Karaman, kampta yaptıkları testlerin de çok önemli olduğuna vurgu yaparak, "14 gün izin yapan bir takım var. Bunun yanı sıra sakatlıktan çıkan oyuncu grubu bulunuyor. Çıkan test sonuçları üzerine fiziki anlamda da çalışmamız gerektiğini gördük." değerlendirmesinde bulundu.