• Diğerleri

Aziz Yıldırım'dan Çetinkaya'ya telefon: 'Kalkanlı polis gönder'

21 Nisan 2018 08:58- Son Güncelleme - 21 Nisan 2018 08:58
Google news abonelik
Aziz Yıldırım'dan Çetinkaya'ya telefon: 'Kalkanlı polis gönder'

Aziz Yıldırım’ın, ilk köşe vuruşunda atılan maddeler sonrası Hasan Çetinkaya’yı arayıp, “Korner çizgisine yakın taraftarlar çok hareketli. Hemen önlem alıp, kalkanlı polis gönderin. Yoksa başımıza büyük iş açılacak” uyarısında bulunduğu ortaya çıktı.

Olaylı derbide yaşananlar, adeta Aziz Yıldırım’ın içine doğmuş. Başkan Yıldırım’ın, Beşiktaş’ın kazandığı ilk kornerde Quaresma’nın yabancı madde yağmuruna tutulması üzerine hemen harekete geçtiği ortaya çıktı.

Başkanın, kulübede bulunan idari menacer Hasan Çetinkaya’yı arayarak, “Emniyet güçlerini uyar. Korner çizgilerinin arkasındaki taraftarlar çok hareketli. Her an takıma zarar verebilirler. Acil önlemler alın. Kalkanlı polisler o tarafa gönderilsin. Yoksa başımıza büyük işler açılır” sözleriyle uyarıda bulunduğu öğrenildi.

Çetinkaya’nın da bunun üzerine güvenlik güçleriyle iletişime geçerek, gereken önlemlerin alınmasını sağladığı kaydedildi. Ancak tüm bu çabalar, olayların büyümesine engel olamadı. Tansiyonun ilerleyen dakikalarda daha da fazla yükselmesiyle birlikte mücadele yarıda kaldı. (Fanatik)

Unutulmaz bir topuk pası ve harika bir gol