Aziz Yıldırım'ın hareket planı belli oldu! Eski yöneticiler devrede

21.06.2021 - 13:16 | Son Güncellenme: 21.06.2021 - 13:19

Son dakika Fenerbahçe haberleri... Fenerbahçe'de yaklaşan olağan seçimli genel kurul öncesi Aziz Yıldırım suskunluğunu bozuyor. Peki, Aziz Yıldırım aday olacak mı? İşte detaylar...

Aziz Yıldırım'ın hareket planı belli oldu! Eski yöneticiler devrede

Barış ŞEHİRLİOĞLU - AJANSSPOR

 

Fenerbahçe Olağan Seçimli Genel Kurul öncesi hareketli saatler yaşanıyor. Sarı lacivertli kulüpte 20 yıl Başkanlık yapan Aziz Yıldırım suskunluğunu bozuyor. Yıldırım Perşembe günü 11.30’da bir basın toplantısı düzenleyecek.

Eski yönetim kuruluyla yarın buluşacak


Bu toplantı öncesi Aziz Yıldırım eski yönetimini yarın toplama kararı aldı. Eski yöneticileri ile bir araya gelecek olan Yıldırım durum değerlendirmesi yapacak. Toplantıda perşembe günü yapılacak açıklamaların gündemi belirlenecek. Yıldırım’ın özellikle mali konular ile ilgili açıklamalarda bulunacağı öğrenildi.

Seçimde de konuşacak


Aziz Yıldırım'ın 25-26 Haziran’da yapılacak Olağan Seçimli Genel Kurulu'na da katlıarak bir konuşma yapacağı öğrenildi. Böylece Aziz Yıldırım, 2 gün üst üste açıklama yapmış olacak.

20 yıllık başkanlıktan sonra Ali Koç'a kaybetmişti


3 Haziran 2018’deki Aziz Yıldırım ile Ali Koç başkanlık seçiminde yarıştılar. Seçimi Ali Koç 16 bin 92 oy alarak kazanırken Aziz Yıldırım ise 4 bin 644 oyda kalmıştı. Kongre öncesinde ve sırasında Koç ile Yıldırım arasında sert tartışmalar olmuştu.

İkili o seçimden bugüne kadar görüşmedi. Aziz Yıldırım seçimi kaybettikten sonraki 3 yıllık süreçte kulüp ile ilgili herhangi bir açıklamada bulunmadı. 1998 yılında Fenerbahçe’de Başkan olan Aziz Yıldırım bu görevi aralıksız 20 yıl sürdürdü.

bu haber için yapılan yorumlar
0 adet gösteriliyor
Senin için hazırladığımız haberler