Aziz Yıldırım'ın kızı Hande Yıldırım Gamgam'dan Fenerbahçe'ye tepki

Feride Kara
27.12.2021 - 17:44 | Son Güncellenme: 27.12.2021 - 17:58

'Futbolda Sözde Şike Kumpası' dava süreci bugün sona ererken Aziz Yıldırım'ın kızı Hande Yıldırım Gamgam babasının ismi geçmeyen Fenerbahçe duyurusuna tepki gösterdi.

Aziz Yıldırım'ın kızı Hande Yıldırım Gamgam'dan Fenerbahçe'ye tepki

3 Temmuz 2011'de başlayan 'Futbolda Sözde Şike Kumpası' davasında ceza yargılaması süreci bugün sona erdi.

İstanbul 13. Ağır Ceza mahkemesinin Aziz Yıldırım, İlhan Ekşioğlu ve Şekip Mosturoğlu ile diğer isimler hakkında verdiği beraat kararı, Yargıtay 5. Ceza Dairesi tarafından onandı. 

İlgini Çekebilir
Ali Koç: Aziz Yıldırım'a sonsuz teşekkür ediyorum
Habere Git

Aziz Yıldırım ismi geçmedi

Bu gelişmelerin ardından Fenerbahçe kulübü yazılı bir açıklamada bulundu. Ancak yazılı açıklamanın hiç bir yerinde eski başkan Aziz Yıldırım'ın isminin geçmemesi dikkat çekti. Bu durum üzerine Aziz Yıldırım'ın kızı Hande Yıldırım Gamgam sosyal medya hesabından tepki gösterdi.

 

İlgini Çekebilir
Aziz Yıldırım için Yargıtay kararı da çıktı
Habere Git

Yıldırım'ın kızından tepki 

Aziz Yıldırım'ın kızı Hande Yıldırım Gamgam: "Aziz Yıldırım ve arkadaşları' ismini geçirmek bu kadar zor olmamalı. Herkes rahat rahat evlerinde otururken, o ve arkadaşları tutsaktı. Bir sene cezaevinde yattı her gece televizyonlarda onları yerden yere vurdular. Suç örgütü lideri diye 156 yılla yargılamaya kalktılar. Hayatlarından ve hayatlarımızdan çaldılar. Aileleri olarak hayatımızda karakol yolu bilmezken bir senemizi Metris'te geçirdik. Daha yazacak çok şey var da neyse... Yazık!"

 

bu haber için yapılan yorumlar
0 adet gösteriliyor
Senin için hazırladığımız haberler