Babam Çok Değişti 6. bölüm izle | Yeni bölümde neler oluyor?

Babam Çok Değişti 6. bölüm izle... Babam Çok Değişti yeni bölüm yayınlandı mı ve yeni bölümde neler olacak? Dizinin yayınlanması ile birlikte bazı izleyiciler yeni bölümleri izlemek için araştırma yapıyor. Babam Çok Değişti 6. bölüm izle, Babam Çok Değişti 6. bölüm izle gibi araştırmalar yapmaya devam ediyorlar. Peki nasıl izlerim? İşte yeni trend olan dizi hakkında tüm detaylar... Oyuncu kadrosunda kimler var, son bölümde neler oldu, yeni bölüm özeti ve replikleri izle! Tüm detaylar haberimizde...
14 Ocak 2021 16:40- Son Güncelleme - 14 Ocak 2021 16:43
Google news abonelik

VİDEO FRAGMAN İZLE | Babam Çok Değişti dizisi yeni bölüm fragmanını izlemek haberimizde okumaya devam et diyebilirsiniz. Habere devam ederek yeni bölüm ve bir önceki bölüm hakkında analiz ve bilgiler de alabilirsiniz. 
 

Peki nasıl izlerim? İşte yeni trend olan dizi hakkında tüm detaylar... Oyuncu kadrosunda kimler var, son bölümde neler oldu, yeni bölüm özeti ve replikleri izle! Tüm detaylar haberimizde...

Yeni bölümde neler olacak.?

Aslı taşınmayı kafasına koymuş ancak Mehmet Ali ve annesi Arife’ye taşınacakları gerçeğini henüz söylememiştir. Arife’ye türlü yalanlarla taşınmayacaklarını söyleyen Mehmet Ali zor anlar yaşarken, Arife taşınacakları gerçeğini öğrenir. Arife’nin tepkisi merak konusuyken, Mehmet Ali’nin ilk aşkı Deniz tekrardan eve gelir. Mehmet Ali, Deniz’den kurtulduğunu zannetse de Deniz ve Aslı daha da yakınlaşmıştır.

Dizinin konusu nedir?

Mehmet Ali, Aslı'nın işinden istifa etmesiyle birlikte maddi olarak sıkıntıya girer ve bu durumu ailesine belli etmeden çözmeye çalışır. Ayrıca dünyaya iz bırakmakla, iyi aile babası olmak arasında bir seçim yapmak zorunda kalır. Gün sonunda ikisini de bir arada yapabileceğini fark eder.

Dizide; Anadolu Yakası’nda özel bir klinik sahibi olan halk sağlığı hekimi Mehmet Ali (Çağlar Çorumlu), karısını ve çocuklarını çok seven, fedakar bir aile babasıdır. Aynı zamanda alt kat komşuları olan annesine de çok düşkündür. Bu yüzden sürekli karısı ile annesi arasında kalıp, ikisi arasında zorlu bir arabuluculuk görevi üstlenmektedir.

Oyuncu kadrosunda kimler var?

Yönetmenliğini Hakan Algül’ün yaptığı, senaryosunu Tayfun Güneyer’in yazdığı projede; Çağlar Çorumlu, Şebnem Bozoklu, Melek Baykal, Salih Kalyon, Timur Acar, Eslem Akar, Bahar Süer, Berke Üsdiken, Ecrin Su Çoban, Berat Efe Parlar, Beste Bereket ve Rukan Demir rol alıyor.
 

Yeni bölüm nereden yayınlanacak?

Kanal D’nin yapımını Süreç Film’in üstlendiği aile komedisi “Babam Çok Değişti” Perşembe 20.00'da Kanal D'de başlıyor!