Babel - Flamengo flörtünde şok Giuliano detayı!

14.07.2018 - 18:29 | Son Güncellenme: 14.07.2018 - 21:29

Brezilya Serie A ekiplerinden Flamengo’nun Ryan Babel’den önce Giuliano ile ilgilendikleri ortaya çıktı.

Brezilya Serie A ekiplerinden Flamengo’nun Ryan Babel’den önce Giuliano ile ilgilendikleri ortaya çıktı.

Son birkaç haftadır Babel’in Flamengo’ya transfer olacağı haberleri medyada geniş yer buluyor. Transfer için İstanbul’a kadar gelen Brezilya ekibi mutlu sona ulaşamamıştı.

Brezilya basınında yer alan habere göre Flamengo’da ilk hedef Fenerbahçe’nin yıldızı Giuliano’ydu. Brezilya Milli Takımı Teknik Direktörü Tite’nin geniş kadrosunda yer alan Giuliano için nabız yoklayan Brezilya ekibi, Cocu’nun oyuncuya olan güveni ve onu kaptan yapmasıyla birlikte geri adım attı. Ayrıca bu transfer Babel’e göre çok daha pahalıya mal olabilirdi.

Lance gazetesi Flamengo’nun Babel transferi 5 milyon euroyu gözden çıkardığını ve transferin belli bir aşamaya geldiğini duyurdu. Ancak sonrasında iki takım bonservis miktarında anlaşmışken ödeme planı konusunda sorun çıktı. Flamengo bonservisi üç taksitte ödemek isterken Beşiktaş tek seferde ödeme konusunda ısrarcı oldu ve transfer şimdilik çıkmaza girdi.

Genç yıldızı Vinicius Junior'u Real Madrid'e satan kırmızı siyahlı ekip onun boşluğunu doldurmak istiyor. Babel transferi olmazsa takım içinden birisi sol kanatta forma giyebilir. 

AJANSSPOR

Senin için hazırladığımız haberler