Babel'den bir istek ve Hollanda itirafı!

28 Mart 2017 15:08- Son Güncelleme - 28 Mart 2017 15:08
Google news abonelik
Babel'den bir istek ve Hollanda itirafı!

AJANSSPOR - Beşiktaş'ın devre arası transfer döneminde Deportivo La Coruna'dan kadrosuna kattığı Ryan Babel, Avrupa Ligi'nde Ajax ile eşleşme hayalini sürdürüyor.

Olympiakos maçının ardından yaptığı açıklamada, çeyrek finalde eski takımı Ajax'ı istediğini açıklayan ancak hayaline ulaşamayan Babel, Hollanda basınına konuyla ilgili açıklama yaptı.

Tecrübeli futbolcu, "Başka bir takımın forması ile Ajax'a karşı hiç oynamadım, bu nedenle benim için eşsiz bir fırsat olur. Bunun halen gerçekleşme olasılığı, benim için çok iyi" dedi.

Hollanda Milli Takımı ile ilgili de konuşan Babel, "Şahsen Hollanda Milli Takımı'nı takip etmiyorum, sırf geçmişte bana nasıl davrandıkları gerçeğine bakarak. Hollanda Milli Takımı'nda oynamak her zaman bir onur. Bunu hak ettiğinizi hissetmeniz gerektiğini düşünüyorum, büyük bir takımın formasını giydiğiniz için veya geçmişte yaptıklarınız için değil" ifadesini kullandı.

Şu anda Hollanda Milli Takımı'nda forma giyecek bir futbol oynamadığını itiraf eden kanat oyuncusu, "Eğer çağrılırsam, bu biraz tanınırlıktan dolayı olur fakat şu anda Hollanda Milli Takımı'na girecek bir futbol oynamıyorum. Eğer kafamdakileri yapabilirsem, harika bir biçimde oynayabilirim" diye konuştu.

Yasal uyarı: Kaynak gösterilmeden kullanılamaz

En başarısız 10 penaltı atışı! Part 4