"Babel'in gece iznini kaldırsınlar..."

Teknik direktör Güvenç Kurtar, Galatasaray'daki geleceği tartışma konusu olan Ryan Babel ile ilgili değerlendirmelerde bulundu. Babel, Galatasaray'da kalmalı mı? Takımdan ayrılacak mı? Güvenç Kurtar'dan Galatasaray'a Ryan Babel önerisi...
9 Ağustos 2020 19:31- Son Güncelleme - 9 Ağustos 2020 19:45
Google news abonelik

AJANSSPOR-HABER

Teknik direktör Güvenç Kurtar, Galatasaray'daki geleceği merak konusu olan Ryan Babel ile ilgili ilginç değerlendirmelerde bulundu. A Spor'da değerlendirmelerde bulunan Kurtar, Babel'in durumuyla ilgili olarak kendisinden yola çıkarak örnekler verdi.

Fatih Terim tarafından kadroda düşünülmemişti

Hatırlanacağı gibi Ryan Babel, Galatasaray'da teknik direktör Fatih Terim tarafından düşünülmemiş ve Hollanda ekibi Ajax'a kiralık olarak gönderilmişti.

Babel, Galatasaray'da kalacak mı?

Babel'in Ajax ile olan sözleşmesi sona erdi. Kendisiyle yapılan bir röportajda Ryan Babel, ‘Galatasaray’dan ayrılacak mısın?’ sorusuna, “Hayır Galatasaray’da kalacağım” yanıtını verdi.

Babel, geçen sezon kaç gol attı?

Babel, geçen sezon kaç gol attı?

Geride bıraktığımız sezon Galatasaray’da 20 maç oynayan ve 5 gol kaydeden Babel, Ajax’ta ise 9 maçta 1 gol 1 asistlik katkı vermişti.

"Babel'in gece 12'den sonra iznini kaldırsınlar"

Güvenç Kurtar, "Biz de zamanında bazı şeyler yaptık. Hocalarımız bizi de denetlerdi. Hatta yardımcı antrenörün bize baklava getirmişliği var. Babel takımda kalabilir. Gece 12'den sonra iznini kaldırsınlar, takıma faydalı olur" diye konuştu.

Babel'in Galatasaray'a maliyeti ne kadardı?

Galatasaray, Ryan Babel ile 3 yıllık sözleşme imzalamıştı. Sarı-kırmızılılar futbolcuya her bir sezon için net 2.5 milyon Euro transfer ücreti ödeneceğini açıklamıştı. 

Galatasaray, Babel'den ne kadar kazanmıştı?

Galatasaray, Babel'den ne kadar kazanmıştı?

Ajax ise Babel’in kiralık transferi için Galatasaray’a 1 milyon 550 bin Euro kiralama bedeli ödemişti. Babel'in geleceğiyle ilgili kararı teknik patron Fatih Terim verecek.

Penaltı kurtardı sonra... İşte ayarsız kaleci!