Babel'in yerine İspanya'dan transfer! Beşiktaş...

18 Ocak 2019 09:26- Son Güncelleme - 18 Ocak 2019 12:26
Google news abonelik

İngiliz ekibi Fulham’a giden Ryan Babel’in boşluğunu doldurmak için sol kanat oyuncusu arayışlarına başlayan Beşiktaş Yönetimi, rotasını sürpriz biçimde İspanya’ya çevirdi.

Beşiktaş, Betis'in kanat oyuncularını gündemine aldı

Konoplyanka ve Pjaca isimleriyle bir süredir ilgilenen siyah-beyazlı yönetim bu kez Real Betis’in kanat oyuncularını gündemine aldı.

Diego Lainez’i transfer ettiler

Diego Lainez’i transfer ettiler

Real Betis geçtiğimiz günlerde 18 yaşındaki Meksikalı yıldız kanat oyuncusu Diego Lainez’i 14 milyon euroya renklerine bağlarken kadrosundaki iki sol kanattan birini elden çıkarmak için harekete geçti. Bu durumu fırsata çevirmek isteyen Beşiktaş vakit kaybetmeden İspanyol ekibinin kapısını çaldı.

Cristian Tello ve İnui Beşiktaş'ın transfer gündeminde

Cristian Tello ve İnui Beşiktaş'ın transfer gündeminde

Satın alma opsiyonuyla kiralık İspanyol Cristian Tello ve Japon Takashi Inui’yi kadrosunda tutan Real Betis ile temasa geçen siyah-beyazlıların bu oyunculardan birini satın alma opsiyonuyla birlikte kiralamak istediği aktarıldı.

Inui için görüşmelerini sürdürüyor

Barcelona geçmişi bulunan Tello’nun bu sezon düzenli oynaması nedeniyle transferde zorluk yaşaması muhtemel olan Beşiktaş Yönetimi bu nedenle Takashi Inui için de görüşmelerini sürdürmeye devam ediyor.

Beşiktaş, Japon firmalarıyla sponsorluk için görüşmeler yapacak

Beşiktaş, Japon firmalarıyla sponsorluk için görüşmeler yapacak

Tello’nun gelmesi halinde Babel’in boşluğunun rahatlıkla dolacağını düşünen siyah-beyazlı yönetim, Japon Inui’nin transfer edilmesi durumunda ise bazı Japon firmalarıyla da sponsorluk anlaşmaları için görüşmeler yapacak.

Konoplyanka ve Pjaca isimleri listede

Konoplyanka ve Pjaca isimleri listede

Kanat transferi için Lens, Güven ve Quaresma’nın Akhisar maçındaki performansına bakacak olan siyah-beyazlı yönetim, Konoplyanka ve Pjaca isimlerini de listede tutmaya devam ediyor. (Milliyet)

Sokakta futbol şovu yaptı! Sokak futbolu...