Babil 5. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Babil 4. bölüm izle

Babil 4. bölüm ardından Babil 5. bölüm fragmanı yayınlandı mı? sorusu sorulmaya başlandı. Star ekranlarının sevilen dizisi Babil son bölümü ile herkesi ekrana kilitledi. Babil 4. bölüm izle aramaları yükseldi. Peki Babil 5. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Babil son bölüm ve Babil yeni bölüm fragmanı
8 Şubat 2020 17:27- Son Güncelleme - 8 Şubat 2020 17:27
Google news abonelik

Başrollerini Halit Ergenç, Ozan Güven, Aslı Enver ve Birce Akalay gibi isimlerin paylaştığı Babil dizisi 7 Şubat Cuma günü yayınlanan 4. bölümüyle izleyicileri ekran başına kilitledi. Babil 5. yeni bölüm fragmanı da son bölümün bitmesi üzerine aratılmaya başladı. Son bölümde İrfan, oğlunu kurtarmak için her şeyi göze aldı ama artık başında yeni bir dert daha var, İlay. Eda, İrfan’ı kaybetme korkusuyla büyük bir hata yapınca Egemen elini uzatıyor. İşte Babil 5. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Babil 4. bölüm izle

Star Tv’nin sevilen dizisi Babil yeni bölüm fragmanı yoğun bir şekilde aratılmaya başladı. Kısa süre önce yayın hayatına başlayan Babil dizisi konusu ve oyuncularıyla ekran başındakilerin beğenisini kazanmayı başardı. Dizinin yayınlanan 4. bölümünde Hakan’a bildirdiği haddin bedelini ödemek zorunda kalan Ayşe, İrfan’la bir kere daha karşı karşıya geliyor. İrfan, İlay’ı Babil’den uzaklaştırmaya çalışırken Kudret’in beklenmedik bir şekilde olaya dahil olmasıyla işler daha da tehlikeli ve karmaşık bir yola giriyor. Babil 5. bölüm fragmanı yayında! Haberimiz içerisinden izleyebilirsiniz.

BABİL 5. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Babil yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Aşağıdaki linkten fragmanı izleyebilirsiniz.

BABİL SON BÖLÜM VE FRAGMAN İZLE

BABİL 4. BÖLÜM ÖZETİ

İrfan, oğlunu kurtarmak için her şeyi göze aldı ama artık başında yeni bir dert daha var, İlay. Eda, İrfan’ı kaybetme korkusuyla büyük bir hata yapınca Egemen elini uzatıyor. Hakan’a bildirdiği haddin bedelini ödemek zorunda kalan Ayşe, İrfan’la bir kere daha karşı karşıya geliyor. İrfan, İlay’ı Babil’den uzaklaştırmaya çalışırken Kudret’in beklenmedik bir şekilde olaya dahil olmasıyla işler daha da tehlikeli ve karmaşık bir yola giriyor.

BABİL DİZİSİ KONUSU NEDİR?

İdealist bir ekonomi profesörü olan İrfan'ın (Halit Ergenç) hayatı, haksız yere işten atılması ve 7 yaşındaki oğlu Deniz'in (Beren Kasımoğulları) hastalanmasıyla alt üst olur. Kapılar birer birer yüzüne kapanırken karısı Eda'nın (Nur Fettahoğlu) çocukluk arkadaşları Egemen'den (Ozan Güven) yardım istemesiyle İrfan kendisini hayal bile edemeyeceği karanlık bir maceranın içinde bulur. Evlenmek üzereyken ayrıldığı büyük aşkı İlay'ın (Birce Akalay) tehlikeli iş adamı Süleyman'ın (Mesut Akusta) sevgilisi olarak ortaya çıkmasıyla birlikte, İrfan bu macerada aşması gereken birçok sınavla karşı karşıya kalacaktır. Bu macera da karşısına çıkan idealist genç kız Ayşe (Aslı Enver) onun kurtarıcısı olabilecek mi?