AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Baht Oyunu 18. Bölüm Fragmanı İzle, Kanal D Baht Oyunu Yeni Bölüm YouTube

Ajansspor Editör
Ali Bozkurt
İlk Yayınlanma : 12 Eki 2021 - 19:44 / Son Güncelleme : 12 Eki 2021 - 19:49

Baht Oyunu 18. bölüm fragmanı izle, yeni bölüm fragmanı izle ve son bölüm fragmanı izle gibi aramalar sürüyor. Baht Oyunu Fragman izlemek için detaylara haberimizde yer verdik. Kanal D'nin yeni dizis olan Baht Oyunu meraklandırmaya devam ediyor. İşte Baht Oyunu hakkında tüm detaylar...

Baht Oyunu 18. Bölüm Fragmanı İzle, Kanal D Baht Oyunu Yeni Bölüm YouTube

17. bölümde ekranlara veda etmesi beklenen Baht Oyunu yeni bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. 18. bölüm fragmanı yayınladı mı yoksa 17. bölümde final mi yaptı? İşte Baht Oyunu hakkında tüm detaylar..

Baht Oyunu 12 Ekim 2021 Salı günü yayınlanan bölümüyle final yaptı. Reytinglerde yaz aylarında büyük çıkış ve başarı gösteren dizinin, normal sezona geçilmesinin ardından büyük yapımların yeni sezonlarının başlamasının ardından düşüş yaşaması nedeniyle final yapacağı iddia edildi. Baht Oyunu 17. bölümle birlikte final yapıyor.

Baht Oyunu konusu nedir?

Ada, ilk aşkları ile evlenen kadınların mutluluğu yakalayabileceğine inanan kadınlar arasında büyüyen genç bir kadındır. Tam da inandıkları doğrultusunda hareket eden Ada, her şeyin yolunda olduğunu düşündüğü zamanda ilk aşkı olduğuna inandığı Rüzgar tarafından terk edilir.
 

BAHT OYUNU SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ada, Tuğçe’nin ideal kadın sırrını açıklamasıyla Bora tarafından şirketten kovulur. Ada’ya öfkesi dinmeyen Bora, ödül törenine Tuğçe’yi göndermeye karar verir. Tuğçe ile Bora’nın yakınlaşmasını izleyen Ada, yaşadığı acıya rağmen Bora’ya karşı dik durmakta kararlıdır. Diğer yandan Rüzgar ve Ada arasındaki soğuk savaş biter ve boşanmalarına ramak kala anlaşma sağlanır. Söylediği yalanların ağırlığı altında ezilen Ada büyük bir karar alır. Aldığı karar sadece kendi hayatını değil, Bora’nın hayatını ve ilişkilerini de sonsuza kadar değiştirecektir.