Bakır: Rizespor, Süper Lig'de saygı duyulan bir takım olacak!

30 Nisan 2018 14:43- Son Güncelleme - 30 Nisan 2018 14:51
Google news abonelik

Çaykur Rizespor, Spor Toto Süper Lig biletini aldı. Rizespor Kulübü Basın Sözcüsü Hasan Yavuz Bakır, elde ettikleri şampiyonluk ve geleceğe dair dikkat çeken açıklamalar yaptı.

Radyospor’da yayınlanan Gün Ortası programında Emrah Karalinç’in sorularını yanıtlayan Hasan Yavuz Bakır’ın değerlendirmelerinden Ajansspor’un derledikleri şu şekilde;

"Yerimiz Süper Lig dedik, bu lafta kalmadı"

"Yerimiz Süper Lig dedik, bu lafta kalmadı"

Aslında inandığınız zaman şartlar zor olsa bile başarıyorsunuz. Sezon başı Hasan Kemal Yardımcı başkanımızın öncülüğünde toplantılar yaptığımızda; futbol takımımıza, taraftarımıza inanmakla ilgili mesajlar verildi. Yerimizin Süper Lig olduğu aktarıldı ve bu lafta kalmadı. Sahada karşılığı verildi, çok çalışıldı. Futbolcular, yöneticiler, taraftarlar ekip olarak çok çalıştık ve mutlu sona ulaştık.

"Süper Lig için çalışmalara başladık"

"Süper Lig için çalışmalara başladık"

Bu yıl çok önemliydi tekrar Süper Lig'e dönmek için. Maddi anlamda sorun vardı ama başkanımız futbolculara, kulübe, kimseye hissettirmeden bunu halletti. Çoğu oyuncumuz Süper Lig oyuncusu olduğundan bir alt ligde motivasyonu sağlamak için ekstra mücadele verdik. Çok değerli kadromuz var ve hocamız da hırsıyla herkesin takdirini kazanmış bir antrenör. Tekrar Süper Lig'de olacağız. Bunun haklı sevincini yaşıyoruz. Süper Lig için çok uzun bir çalışma yolu bizi bekliyor ve bu çalışmalara da başladık.

Rizespor transferde nasıl bir yol haritası izleyecek?

Rizespor transferde nasıl bir yol haritası izleyecek?

Sayın başkanımızın söyleminde olduğu gibi transfer konusunda Rizespor'un kendi çalışma prensiplerini uygulayacağı yönündedir. Devre arasında bunu gösterdik. 'Ayak yorgan' misali haddimizi bilerek adımlar attık. Bu sezon da aynısını yapacağız.

"Süper Lig'de dikkat çekeceğimizi düşünüyoruz"

"Süper Lig'de dikkat çekeceğimizi düşünüyoruz"

Şu anki planlamamızın yarısını bile uygulamaya geçirirsek Rizespor, bütün futbolseverlerin övgüsünü toplayacaktır. Hırslı, iyi takviyelerle beraber kadromuzdaki kaliteli oyuncularla birlikte Süper Lig'de dikkat çekeceğimizi düşünüyoruz. Geçmişten de ders aldık. En büyük avantajımız, futbolu bilen başkanımız ve çalışkan yönetimimiz. Rizespor, gelecek sene Süper Lig’de saygı duyulan bir takım olacak.

YASAL UYARI : BU HABER AJANSSPOR.COM TARAFINDAN YAZILMIŞTIR. KAYNAK GÖSTERİLMEDEN KULLANILAMAZ.