Balıkesirspor'da oyuncular idmana çıkacak mı? Açıklama geldi...

12.04.2018 13:13 - Son Güncelleme -
Balıkesirspor'da oyuncular idmana çıkacak mı? Açıklama geldi...

Balıkesirspor Baltok Teknik Direktörü Giray Bulak, hafta sonu yapılacak Giresunspor maçından alınacak 3 puanın takımı mutlu edeceğini söylerken; "Kadro derinliğini yakaladık" dedi. Asbaşkan Umut Kırtıl ise ödeme krizini ve futbolcuların idmana çıkmamasını değerlendirdi.

Balıkesirspor Baltok Teknik Direktörü Giray Bulak, Balıkesirspor Baltok Asbaşkanı ve Futbol Şube Sorumlusu Umut Kırtıl ile birlikte yaptığı basın toplantısında basın ile bir araya geldi. Balıkesirspor Tesisleri'nde düzenlenen basın toplantısında söz alan Bulak, “Eskişehir maçından sonra yine zorlu bir maça çıkacağımızı çok iyi biliyorduk. Daha önce de söylediğimiz gibi ligin boyu kısaldıkça şiddetin arttığı haftaları yaşıyoruz. Bu bakımdan Denizlispor’un da şüphesiz bize kazanmak için geleceğini biliyorduk. Son haftaların formda ekiplerinden biri ile oynadık ve iyi transfer yapan bir takımdı. Birçok takımı da ilgilendiren bir maça çıktık. Burada bizim omzumuzdaki yükün bir kat daha artacağını biliyorduk. Daha önce çabuk gol yiyorduk, bu kez erken golü biz attık. Bu bizim için bir avantaj oldu. İkinci yarıda oyunu iyi kontrol ettik. Kontrataktan yakaladığımız pozisyonlarımız da oldu. Rakibe aslında çok da gol pozisyonu vermedik” şeklinde konuştu. 

Sakat ve formsuz oyuncularının son durumunu değerlendiren Bulak, "Denizlispor maçında iyi mücadele ettik. Abdulkadir'in 5-6 maçtan sonra sakatlıktan dönüp golle başlaması, yine gol krallığındaki oyuncularımızdan Otoo’nun gol atması, bizi mutlu etti. Sakatlığı süren Cüneyt de aramıza döndü. Okan'ın sakatlığı bitti, Burak da form tutmaya başladı. Bu anlamda kadro derinliğini yakaladık. Bu hafta oynayacağımız maça yansıyabilir. Bu hafta oynayacağımız takım çok aşağılarda kaldı. Bizim maçı rakip Giresunspor bir avantaj maçı olarak da görüyor. Kazandığımız takdirde ümitli olacağız. Deplasmandan alınacak 3 puan bizi daha da mutlu edecektir. Bizim puan barajını yakalayabilmemiz için kalan 4 maçı da kazanmamız gerekiyor” dedi. 

Balıkesirspor Baltok Asbaşkanı ve Futbol Şube Sorumlusu Umut Kırtıl da futbolculara ödeme zorluklarının devam ettiğini belirterek, “Ödeme yapabilmek için başkanımız Remzi Boncuk kaynak arayışı için çabalıyor. Dünkü idman öncesi futbolcular ile antrenmana çıkmaları konusunda ısrarlı oldum ama maalesef başarılı olamadık. Giray hocam da idmana çıkmaları için ısrar etti ama çıkmak istemediler. Bugün tekrar futbolcular kendi aralarında görüşecekler. Balıkesirspor, futbolculara olan ödemeler yapacak. Biz yönetim olarak kendilerine nasıl ödeme yapabileceğimizi ve ne şekilde ödeme yapabileceğimizi söyledik. Artık onlar bu teklifi değerlendirip ona göre karar verecekler” diye konuştu. 

Barcelona'nın Arjantinli yıldızı Lionel Messi için animasyon filmi yayınlandı

news Image

5 saniye sonra yeni habere geçilecek
keyboard_arrow_up